Aktualności13 października 202211:28
Potrącenie na przejściu dla pieszych. Starsza kobieta trafiła do szpitala

0
Reklama
Racibórz:
Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj, 12 października, na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ulicy Mickiewicza w Raciborzu.
- Potrącona została 81-letnia kobieta. Sprawczynią zdarzenia była 18-letnia kierująca hondą. W wyniku potrącenia starsza kobieta doznała urazu kończyny dolnej. Została przetransportowana do szpitala. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek. Sprawą zajmie się sąd. Obie kobiety były trzeźwe - przekazał nadkom. Mirosław Szymański, oficer prasowy KPP w Raciborzu.



![Kryta pływalnia ANS przechodzi do historii. W jej miejscu powstanie nowa aula [FOTO] Kryta pływalnia ANS przechodzi do historii. W jej miejscu powstanie nowa aula [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767893765img-4030-.jpg)









![Koncert Noworoczny Gminy Krzyżanowice w Tworkowie [FOTO i WIDEO] Koncert Noworoczny Gminy Krzyżanowice w Tworkowie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17680332571768029427dsc-4761-2-.jpg)










![Cicha noc Zespołu Śląsk zabrzmiała w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Cicha noc Zespołu Śląsk zabrzmiała w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768070192dsc-9998-.jpg)




























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany