Wakacyjne remonty szkół - SP 4

- Na uczniów wracających do szkoły po wakacjach czekać będzie m.in. nowe oświetlenie - chwali się Urząd Miasta.
Remonty w placówkach oświatowych idą pełną parą. Wśród placówek objętych pracami modernizacyjnymi jest raciborska czwórka (Szkoła Podstawowa nr 4 przy ul. Kasprowicza). Na uczniów wracających do szkoły po wakacjach czekać będzie m.in. nowe oświetlenie. Stare oprawy w całej szkole i na orliku wymieniane są na ledowe, energooszczędne. Wkrótce ruszą prace związane z dociepleniem stropodachu i montażem na dachu budynku paneli fotowoltaicznych. Zainstalowane zostaną 94 panele o łącznej mocy 37,13 kWp.
Inwestycją oczekiwaną przez najmłodszych uczniów czwórki jest budowa placu zabaw. Obecnie trwa weryfikacja wykonawcy po otwarciu ofert w przetargu nieograniczonym. Plac będzie wyposażony w dwa zestawy zabawowe i podwójną huśtawkę typu „bocianie gniazdo”.















![Ponad 130 interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim. Wiele dróg nieprzejezdnych, służby ostrzegają przed burzami [FOTO i WIDEO] Ponad 130 interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim. Wiele dróg nieprzejezdnych, służby ostrzegają przed burzami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784104109img-4574-.jpg)


![Raciborska Policja świętowała na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] Raciborska Policja świętowała na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1784208892dsc-5701-.jpg)












































Komentarze (0)
Dodaj komentarz