Drukowanie 3D w najbliższym Klubie Ojca

6 sierpnia zarówno duzi jak i mali uczestnicy Klubu Ojca będą mogli przekonać się na czym polega drukowanie 3D. Do dyspozycji uczestników będzie profesjonalna drukarka 3D oraz specjalne drukujące długopisy, przy pomocy których można własnoręcznie wykonywać trójwymiarowe bryły.
Kto przyjdzie na kolejne spotkanie Klubu Ojca przekona się, że drukowanie w 3D wcale nie musi być trudne. Przy pomocy instruktorów tatowie z pewnością szybko przyswoją zasady projektowania przestrzennych modeli a kreatywnych inspiracji dostarczą im ich pociechy. Tabliczka z imieniem, miniaturowe zwierzęta, czy jakikolwiek inny fantastyczny obiekt mogą zostać wydrukowane i zabrane na pamiątkę klubowego spotkania.
Klub Ojca to inicjatywa raciborskiej biblioteki organizowana w ramach projektu „Łączy nas biblioteka” dofinansowanego z programu BLISKO Narodowego Centrum Kultury. Na cyklicznych, comiesięcznych spotkaniach organizowane są zajęcia animacyjne i warsztatowe, które mają zachęcić tatusiów i ich dzieci do odkrywania wspólnych zainteresowań. Spotkania dają ojcom możliwość atrakcyjnego i kreatywnego spędzenia czasu z dzieckiem, a dla dzieci są świetną zabawą i okazją do nawiązania nowych kontaktów rówieśniczych. Klub jest również okazją do rozmów i wymiany doświadczeń z innymi ojcami. Spotkania w ramach Klubu Ojca są otwarte dla wszystkich zainteresowanych.
Raciborska biblioteka gwarantuje dobrą zabawę i kreatywne spędzenie czasu dla wszystkich ojców z dziećmi. Spotkanie zatytułowane „Drukowanie w 3D” odbędzie się 6 sierpnia o godzinie 10.00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12.
Zajęcia Klubu Ojca są dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany