Aktualności26 czerwca 202217:11
Raciborzanka dla ochłody i basenik na plaży - niedziela na bulwarach

0
Reklama
Racibórz:
Nie ma spektakularnych imprez, ale jest okazja, by w cieniu drzew parku Zamkowego rodzinnie wypocząć. Wieczorem Noc Kupały.
Festiwal Górnej Odry na bulwarach w Raciborzu rozpisano na dwa dni. Wczoraj Pływadło i cały dzień imprez na zamku, dziś, 26.06., festyn rodzinny na przy przystani. W programie znalazły się: dmuchańce, tor pumptruck, zabawy i animacje dla najmłodszych; Fauna i Flora Odry - warsztaty dla dzieci, pokazy i zabawy z deskami SUP, kajaki na Odrze; szkolenie z bezpiecznego zachowania na wodzie, konkurs rzucania kołem ratowniczym do celu; kolejka turystyczna i wyrzutnie NERF, a także spektakl dla dzieci: „Piraci z Karaibów”.
O 20:00 Noc Kupały i tańce w kręgu.










































![Ciężarówka przewróciła się na skrzyżowaniu Rudzkiej i Ciechowickiej [FOTO] Ciężarówka przewróciła się na skrzyżowaniu Rudzkiej i Ciechowickiej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770661610img-4990-.jpg)







![Złota Jesień w nowym blasku. Wielki finał termomodernizacji w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Złota Jesień w nowym blasku. Wielki finał termomodernizacji w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770738918dsc-0585-.jpg)




![Muzyczny debiut sali tronowej: Pierwszy taki recital w sercu Zamku Piastowskiego [ZAPOWIEDŹ] Muzyczny debiut sali tronowej: Pierwszy taki recital w sercu Zamku Piastowskiego [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770676212541465935-780577317779031-7333882607035769683-n-.jpg)































![Od San Remo do Zamku Piastowskiego. Recital włoskiej piosenki w domu książęcym [ZAPROSZENIE] Od San Remo do Zamku Piastowskiego. Recital włoskiej piosenki w domu książęcym [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770760438zrzut-ekranu-2026-02-10-o-22-33-52-.png)




Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.