Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności21 czerwca 202211:37

Echa po pierwszej części walnego w Nowoczesnej

Reklama
Racibórz:

Aspirujący do fotel prezesa Krzysztof Żychski wysłał do mediów swój komentarz. W opinii Tadeusza Wojnara nie czas na komentarze, ale rzetelne przedstawienie dorobku i planów Nowoczesnej.

Po głosowaniu mieszkańców centrum zwolennicy obecnego zarządu mają sporą przewagę, ale pozostały jeszcze cztery części walnego. Dziś głosują mieszkańcy ulic: Chodkiewicza, Czarnieckiego, Zamoyskiego, Żółkiewskiego i Górnej. Dopiero w piątek będzie wiadomo, jak ukształtuje się skład rady nadzorczej. 

- Nie czas na komentowanie - mówi prezes Tadeusz Wojnar. Powtarza to, co przed rozpoczęciem walnego - spółdzielnia jest w bardzo dobrej kondycji, a teraz najważniejsze zadanie to przedstawienie i omówienie sprawozdań w obecności spółdzielców. - Jestem otwarty na pytania i dyskusję - dodaje Wojnar. Czas komentarze przyjdzie jego zdaniem po zakończeniu serii spotkań.

- Drodzy Spółdzielcy. Serdecznie dziękuję za udział w pierwszej części Walnego Zgromadzenia. Bardzo dziękuję za wszystkie głosy oddane przez Państwa na niezależnych i wolnych kandydatów do Rady Nadzorczej z naszej listy. Ale uczciwie należy przyznać, że zabrakło frekwencji i mobilizacji ze strony nas - zwykłych spółdzielców, do których skierowana jest nasza oferta - tak z kolei zaczyna się komentarz, który dziś wysłał do mediów lider opozycji Krzysztof Żychski. - Potrzeba zmian w Spółdzielni jest olbrzymia. Jest ona wręcz oczekiwana przez znaczącą większość spółdzielców, ale proszę pamiętać, że nikt za Was nie dokona tej pozytywnej zmiany. Dlatego trzeba przyjść na Walne i oddać swój głos. Druga strona – ślepo popierająca obecny Zarząd Spółdzielni - ma dużą motywację, obawia się utraty władzy i płynących z niej licznych dla nich korzyści i wygód. Wy - moi wspaniali Spółdzielcy - walczycie o niższe czynsze, normalne traktowanie i rozwój spółdzielni. Ale jest jeden warunek do spełnienia – trzeba przyjść na Walne Zgromadzenie i oddać swój głos. Potrzebna jest mobilizacja ze strony niezależnych, chcących zmian Spółdzielców. Przed nami jeszcze cztery części Walnych Zgromadzeń. Po pierwszej części różnica głosów nie jest wielka i jest możliwa do odrobienia, co w rezultacie doprowadzi do Państwa wygranej. Wystarczy frekwencja na poziomie 6% aby dokonać pozytywnej zmiany. Serdecznie zapraszam na kolejne części Walnych Zgromadzeń - dodał.

Żychski otrzymał wczoraj 41 głosów. Najwięcej miał ich kandydat przeciwnej strony Leszek Wyrzykowski 174.

Wyniki wczorajszego głosowania znajdziecie w tekście Walne w Nowoczesnej. Zdecydowany triumf Tadeusza Wojnara w pierwszej części

Autor: red., redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności30 stycznia 202310:00

Raport 998. Otwarcie mieszkania, zwisający konar i pożar sadzy. Weekendowe interwencje

Raport 998. Otwarcie mieszkania, zwisający konar i pożar sadzy. Weekendowe interwencje - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

W trakcie minionego weekendu strażacy z PSP Racibórz i okolicznych jednostek OSP odnotowali sześć interwencji. Działania prowadzono w Sławikowie i Raciborzu. Sprawdź szczegóły.

red., fot. grupa Racibórz 112
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport29 stycznia 202320:47

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Miniony weekend pod względem sportowym zdominowali piłkarze halowi. Emocji w ich starciach nie brakowało. Nie brakowało, niestety, także walkowerów. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.01.2023
30 stycznia 202318:51

Nasz Racibórz 27.01.2023

Nasz Racibórz 20.01.2023
23 stycznia 202309:54

Nasz Racibórz 20.01.2023

Nasz Racibórz 13.01.2023
18 stycznia 202322:57

Nasz Racibórz 13.01.2023

Nasz Racibórz 06.01.2023
8 stycznia 202316:08

Nasz Racibórz 06.01.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.