Aktualności25 lutego 202218:53
Orlen wprowadził ograniczenia na swoich stacjach

0
Reklama
Racibórz:
- Oświadczenie dotyczące wprowadzonych rozwiązań zapewniających obsługę wszystkim klientom stacji ORLEN. Dostawy na stacje są realizowane i dysponujemy zapasami zapewniającymi ich ciągłość. Apelujemy o dokładne weryfikowanie źródeł informacji dotyczących dostępności paliw - podał koncern.
Od wczoraj zauważalny jest wzmożony ruch na stacjach paliw w Raciborzu i powiecie. Największy był dziś przy Auchan, gdzie można było kupić najtańsze paliwo. Pod wieczór zabrakło jednak oleju napędowego.




![Przeżyli razem pół wieku. W Raciborzu odebrali medale od Prezydenta RP [FOTO i WIDEO] Przeżyli razem pół wieku. W Raciborzu odebrali medale od Prezydenta RP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782992577gre07481-.jpg)














































Komentarze (0)
Dodaj komentarz