MZ: Zaledwie 2,75 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych

Zaledwie 2,75 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2. Od momentu rozpoczęcia szczepienia drugą dawką 21,12 proc. zakażeń stanowili w pełni zaszczepieni - podał w sobotę na Twitterze resort zdrowia.
"Zaledwie 2,75 proc. w pełni zaszczepionych zostało zakażonych. Od momentu rozpoczęcia szczepienia drugą dawką 21,12 proc. zakażeń stanowili w pełni zaszczepieni" - podał w sobotę na Twitterze resort zdrowia. Podano też, że w Polsce w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19, czyli dwiema dawkami preparatów od firm Pfizer/BioNTech, Moderna i AstraZeneca lub jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson, jest 21 400 739 osób.
Liczba zakażeń w Polsce od momentu rozpoczęcia szczepienia drugą dawka to 2 792 130, a liczba zakażeń wśród w pełni zaszczepionych po upływie 14 dni od pełnej dawki to: 589 892. (PAP) Danuta Starzyńska-Rosiecka dsr/ mir/











![Turniej Sportu Mażoretkowego na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Turniej Sportu Mażoretkowego na Zamku Piastowskim w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780214795dsc-1838-.jpg)




![C klasa: Udany rewanż rezerw Unii [FOTO] C klasa: Udany rewanż rezerw Unii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780269923photo-49-z-86-.jpg)

![Młodzi wędkarze rywalizowali w Łęgu. Dzień Dziecka nad wodą [FOTO] Młodzi wędkarze rywalizowali w Łęgu. Dzień Dziecka nad wodą [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780270822photo-36-z-41-.jpg)































Komentarze (0)
Dodaj komentarz