Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności17 września 202111:14

Winnym Szlakiem przez Morawy - ruszaj z Orinoko!

Winnym Szlakiem przez Morawy - ruszaj z Orinoko!  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Powiat:

W odległości zaledwie 3 godzin od Raciborza czeka na nas kolorowy świat pięknych pałaców, bajkowych miasteczek, romantycznych zamków, cudownych widoków i niekończących się winnic. Tak, winnic! Bo o ile Czechy kojarzą się najczęściej z piwem, to na Morawach wszyscy hodują winorośl i produkują wino. Bardzo dobre wino! Zresztą… ruszajcie z nami i przekonajcie się sami! 

W weekend 2-3 października zapraszamy Państwa na wycieczkę w słynny morawski region winny Palava. Na szlaku naszej przygody znajdą się perełki architektury, przyrody i kultury. Na naszej trasie znajdą się m.in. LEDNICE (zespół parkowo – pałacowy w stylu angielskim wpisany na listę Unesco z XIX-wieczną rezydencją Liechteinsteinów), VALTICE (barokowy pałac, w którym odwiedzimy piękne wnętrza i Salon Win Republiki Czeskiej, w którym odbędzie się degustacja najlepszych czeskich win), ĆEJKOVICE, gdzie spędzimy WIECZÓR W PIWNICZCE TEMPLARIUSZY (zwiedzanie XIII wiecznych piwnic, degustacja wina i kolacja), MIASTO WINA – MIKULOV, w którym zwiedzimy zamek kryjący w piwnicach największą w Czechach beczkę na wino oraz PLŽE - żywy rezerwat architektury ludowej z licznymi piwniczkami winiarskimi wymalowanymi w kolory Moravskiego Slovacka.

Szczegółowe informacje o imprezie znajdują się na stronie:

http://orinoko.pl/tours_post/swieto_wina_na_morawach/#ad-image-0

Zapisy i informacje udzielane są w Raciborskim Centrum Turystyki na ul. Opawskiej 38 (galeria Dukat, vis a vis E'Leclerc) od poniedziałku do piątku w godz 9.00 - 17.00. Telefon: 32 740 92 00, 515 739 642

Zapraszamy także na nasze pozostałe imprezy turystyczne:

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności30 stycznia 202618:55

Kondolencje od Poseł Gabrieli Lenartowicz

Kondolencje od Poseł Gabrieli Lenartowicz - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
materiał płatny
Reklama
Aktualności31 stycznia 202615:25

Wodnik Challenge. Zimowa próba charakteru nad wodą [FOTO]

Wodnik Challenge. Zimowa próba charakteru nad wodą [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kuźnia Raciborska:

Zimna aura i niska temperatura nie odstraszyły uczestników wydarzenia Wodnik Challenge, które odbyło się 31 stycznia 2026 roku na terenie ośrodka wodno-rekreacyjnego „Wodnik”. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, inicjatywa była kontynuacją poprzedniego morsowania i potwierdziła, że zimowe kąpiele cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

opr. red., fot. Kamil Kania, MOKSiR Kuźnia Raciborka/Artur Stelmaczonek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport31 stycznia 202621:47

Ogrom goli w trzech spotkaniach, czyli sobota w HLPN [FOTO]

Ogrom goli w trzech spotkaniach, czyli sobota w HLPN [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Kibice, którzy wybrali się w sobotni wieczór do hali OSiR przy Łąkowej nie mogli narzekać na brak emocji. Rozegrano trzy spotkania X weekendu HLPN. Sprawdź wyniki, zobacz zdjęcia.

(greh)
Aktualności30 stycznia 202613:22

Zmiany w 800+ dla obywateli Ukrainy

Zmiany w 800+ dla obywateli Ukrainy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
informacja prasowa
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport1 lutego 202600:18

Rodzice rocznika 2019/20 mistrzami Akademii Rodziców [FOTO]

Rodzice rocznika 2019/20 mistrzami Akademii Rodziców [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Sportowe emocje, rywalizacja w duchu fair play oraz przede wszystkim integracja – tak w skrócie można podsumować turniej Akademii Rodziców, który zgromadził osiem drużyn reprezentujących różne roczniki. Wydarzenie miało nie tylko sportowy charakter, ale było także okazją do wspólnej zabawy i budowania relacji pomiędzy rodzicami zawodników.

opr. red., źródło i fot. MKS Unia Racibórz
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 30.01.2026
29 stycznia 202621:33

Nasz Racibórz 30.01.2026

Nasz Racibórz 23.01.2026
22 stycznia 202619:18

Nasz Racibórz 23.01.2026

Nasz Racibórz 16.01.2026
15 stycznia 202616:52

Nasz Racibórz 16.01.2026

Nasz Racibórz 09.01.2026
8 stycznia 202619:26

Nasz Racibórz 09.01.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.