Aktualności16 maja 202110:31
Przy Brzezkiej powstanie punkt spoczynkowy

0
Reklama
Kornowac:
- W ramach inwestycji powstanie przestrzeń rekreacyjna zarówno dla mieszkańców jak i turystów odwiedzających naszą gminę - informuje urząd w Kornowacu.
Brzezka to przedłużenie ulicy Pogrzebieńskiej, na granicy Raciborza oraz gm. Kornowac. Inwestycja pod nazwą "Zagospodarowanie terenu wraz z małą architekturą – realizacja Punktu spoczynkowego w Pogrzebieniu ul. Brzezka" realizowana jest w ramachprojektu EFRR CZ-PL „Nowoczesna infrastruktura towarzysząca na szlakach rowerowych pogranicza polsko - czeskiego, budowa punktu spoczynkowego na terenie Gminy Kornowac”. Wykonawcą inwestycji jest Zakład Zieleni i Małej Architektury, Usługi transportowo sprzętowe i ogólnobudowlane Alojzy Strzeduła z Pawłowa. Wartość inwestycji to 116 253,83 zł.
![200-lecie Sądu Rejonowego w Raciborzu. Jubileuszowe obchody w RCK [FOTO i WIDEO] 200-lecie Sądu Rejonowego w Raciborzu. Jubileuszowe obchody w RCK [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778870546dsc-3792-.jpg)




![Smok, ogień i magia na raciborskim zamku. Widowiskowe pokazy podczas festiwalu historycznego [FOTO i WIDEO] Smok, ogień i magia na raciborskim zamku. Widowiskowe pokazy podczas festiwalu historycznego [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778783352dsc-9937-.jpg)



![Procesja św. Urbana w Kobyli. Tradycja, która od wieków prowadzi przez pola [FOTO i WIDEO] Procesja św. Urbana w Kobyli. Tradycja, która od wieków prowadzi przez pola [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17789518471778947341tempimage060fuq-.jpg)


![Dzień z prezydentem Raciborza. Wyjątkowa aukcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [FOTO i WIDEO] Dzień z prezydentem Raciborza. Wyjątkowa aukcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778914939gemini-generated-image-3naq1w3naq1w3naq-2-.jpg)





































Komentarze (0)
Dodaj komentarz