Oszacowano koszty kampanii antyaborcyjnej

Fundacja "Nasze Dzieci - Edukacja, Zdrowie, Wiara" z Kornic pod Raciborzem mogła wydać nawet 5.5 mln złotych na kampanię billboardową, na której pojawiły się grafiki z płodami i napisy "kochajcie się mamo i tato" - wyliczył dom mediowy Media People na podstawie danych Kantar Media. Wyliczenia powstały z inicjatywy aktywistek Martyny Kaczmarek i Pauliny Zagórskiej - podaje portal branżowy wirtualnemedia.pl
- Pierwsze billboardy fundacji "Nasze Dzieci - Edukacja, Zdrowie, Wiara" zaczęły pojawiać się jesienią 2020 roku, po ogłoszeniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego w legalności zabiegu przerywania ciąży z przesłanki embriopatologicznej - piszą wirtualnemedia.pl. Całość [tutaj]



![Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176466019155-910586-2-.jpg)
![Kiermasz Bożonarodzeniowy w Pietrowicach Wielkich - rozbłysła choinka a św. Mikołaj rozdawał słodkości [FOTO i WIDEO] Kiermasz Bożonarodzeniowy w Pietrowicach Wielkich - rozbłysła choinka a św. Mikołaj rozdawał słodkości [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764514224img-0849-.jpg)








![Pogrom i dwa wyrównane starcia. Wystartował kolejny sezon HLPN [FOTO] Pogrom i dwa wyrównane starcia. Wystartował kolejny sezon HLPN [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764460725gre02362-.jpg)





































Komentarze (0)
Dodaj komentarz