Autobusy linii nr 10 wchodzą do COVID-owego rozkładu jazdy

Przypomnijmy, w listopadzie z uwagi na sytuację epidemiologiczną i mniejszy ruch pasażerski do odwołania zmieniony został rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej. - Prezydent reaguje na wnioski mieszkańców - informuje ratusz.
Wprowadzono rozkład obowiązujący jak w soboty dla linii nr: 11, 12, 13, 15. Bez zmian pozostawiono funkcjonowanie linii nr 16 objętej dodatkowym porozumieniem międzygminnym. Już wtedy informowaliśmy, że jeśli zajdzie taka potrzeba, adekwatnie do panującej sytuacji będą podejmowane decyzje o dołożeniu dodatkowych kursów.
Tak też się stało. W reakcji na wnioski mieszkańców prezydent Dariusz Polowy zdecydował o uzupełnienie aktualnego (COVID-owego) rozkładu o linię nr 10.
Od poniedziałku 9 listopada autobusy tej linii będą jeździć zgodnie z roboczym rozkładem jazdy na trasie - Gamowska Szpital –Mariańska –Plac Konstytucji 3 maja –Słowackiego–Nowa –Dworzec Batorego –Siwonia –Rameta.
Nowe rozkłady jazdy obowiązujące od poniedziałku dostępne są na stronie Przedsiębiorstwa Komunalnego i przystankach autobusowych.
![Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO] Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773827025zrzut-ekranu-2026-03-18-o-10-39-08-.png)




![Smutne obrazki z rezerwatu Łężczok [FOTO] Smutne obrazki z rezerwatu Łężczok [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773823750zrzut-ekranu-2026-03-18-o-09-48-45-.png)









![Seria interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim [RAPORT 998] Seria interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17737345191773257937img-6577-2-.jpg)


































Komentarze (0)
Dodaj komentarz