Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności8 września 202012:23

Sukces młodego tancerza raciborskiej Skazy

Sukces młodego tancerza raciborskiej Skazy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

9-letni Jakub Skwarecki z Zespołu Tanecznego Skaza został Mistrzem Polski International Dance Organization IDO 2020 w kategorii: modern & contemporary dzieci do lat 12.

Mistrzostwa odbyły się w miniony piątek, 4 września, w Ossie pod Warszawą. Dziewięcioletni tancerz wyjeżdżał na nie świetnie przygotowany przez swoją instruktorkę Manuelę Krzykałę, ale nie spodziewał się tak ogromnego sukcesu. - Jechaliśmy z założeniem zdobycia doświadczenia na start w przyszłych mistrzostwach, a tu takie zaskoczenie i piękne zwycięstwo na rozpoczęcie sezonu - relacjonuje instruktora Jakuba. Tancerzowi kibicowali rodzice, którzy na co dzień bardzo go wspierają w jego tanecznej pasji.

- Ten tytuł daje Kubie możliwość udziału w mistrzostwach Europy i Świata. Dodajmy, że modern dance w wykonaniu chłopców to rzadkość, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni jako RCK z Kubusia, że jest tak utalentowany, ale i zdeterminowany. Przed Mistrzostwami intensywnie pracował pod czujnym okiem Manueli Krzykały nad każdym szczegółem choreografii i to się opłaciło - informuje RCK.

Autor: RCK, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności18 kwietnia 202615:09

Akcja ratunkowa w centrum Raciborza. Dwie osoby poparzone, lądował śmigłowiec LPR [FOTO i WIDEO]

Akcja ratunkowa w centrum Raciborza. Dwie osoby poparzone, lądował śmigłowiec LPR [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Do poważnego zdarzenia doszło w sobotę, 18 kwietnia, w jednym z obiektów zlokalizowanych przy Rynku w Raciborzu. W wyniku zdarzenia obrażenia odniosły dwie osoby, które doznały poparzeń.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport18 kwietnia 202623:53

Walczyli dzielnie, przegrali na finiszu. Poważna kontuzja gracza Gamowa [FOTO]

Walczyli dzielnie, przegrali na finiszu. Poważna kontuzja gracza Gamowa [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Rudnik:

W sobotnie popołudnie, 18 kwietnia, zamykający tabelę klasy okręgowej LKS Gamów podejmował zespół środka stawki – LKS Stanowice. Przed pierwszym gwizdkiem różnica punktowa między obiema drużynami wynosiła aż 25 punktów na korzyść gości, co wyraźnie wskazywało faworyta spotkania. Boisko szybko jednak zweryfikowało te przewidywania.

(greh)
Reklama
Sport19 kwietnia 202620:13

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Wiele sportowych emocji doświadczyli kibice podczas kończącego się weekendu. Grali piłkarze od IV ligi do C klasy Podokręgów Racibórz i Rybnik. Emocji nie brakowało także w innych dyscyplinach z udziałem zespołów regionu. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 17.04.2026
16 kwietnia 202616:24

Nasz Racibórz 17.04.2026

Nasz Racibórz 10.04.2026
9 kwietnia 202622:37

Nasz Racibórz 10.04.2026

Nasz Racibórz 03.04.2026
2 kwietnia 202622:34

Nasz Racibórz 03.04.2026

Nasz Racibórz 27.03.2026
26 marca 202608:40

Nasz Racibórz 27.03.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.