Na mocnym gazie spowodował kolizję i uciekł

Raciborska policja zatrzymała 35-latka, który wczoraj, 23 sierpnia, spowodował kolizję na skrzyżowaniu Ocicka-Starowiejska i uciekł z miejsca zdarzenia.
- Nieodpowiedzialnego mężczyznę zatrzymano po zgłoszonej interwencji od poszkodowanego. Informacja dotyczyła kierowcy fiata punto, który w rejonie skrzyżowania ulic Ocicka-Starowiejska spowodował kolizję drogową i oddalił się z miejsca. Kilka minut po kolizji, około godziny 18:20, policjanci z prewencji namierzyli poszukiwany pojazd wraz z kierowcą w rejonie ulic Chełmońskiego-Kossaka. Mężczyzna podjął próbę pieszej ucieczki. Jednakże po kilkudziesięciu metrach został zatrzymany. Nieodpowiedzialnym kierowcą fiata okazał się 35-letni mieszkaniec Raciborza. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po przebadaniu miał prawie 2,5 promila alkoholu - podała raciborska KPP w komunikacie.




















![Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781038831bez-nazwy-14-.jpg)





















![Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780872877photo-164-z-374-.jpg)







Komentarze (0)
Dodaj komentarz