Służby medyczne z Sienkiewicza dziękują za dary

Oddziałowa oraz personel Nocnej i Świątecznej Opieki Medycznej a także dyrekcja i personel Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu dziękują serdecznie za pomoc i przekazane dary.
Podziękowania te płyną w kierunku harcerzy z Jastrzębia, którzy przekazali pracownikom Nocnej i Świątecznej Opieki Medycznej maseczki oraz przyłbice. Podobne podziękowania personel leczniczy z Sienkiewicza pragnie skierować do dwóch pań z miejscowości Sumina, które uszyły niezliczoną ilość maseczek ochronnych.
Swe podziękowania do harcerzy z Jastrzębia składa także dyrekcja oraz personel RCKiK w Raciborzu. Z rąk harcerzy zespół pracowników krwiodawstwa otrzymał maseczki oraz przyłbice.
- Z serca za troskę i dbanie o nasze zdrowie dziękujemy, jest to dla nas nieoceniony dar - kończą pracownicy obu instytucji medycznych z Sienkiewicza.








![Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO] Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763990146krew-.jpg)


![Pożar na Słowackiego, alarm z czujki na Mickiewicza [RAPORT 998] Pożar na Słowackiego, alarm z czujki na Mickiewicza [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1749375209499219631-1011344671183860-2834836459692046695-n-.jpg)

![Nadchodzi Boże Narodzenie. Bogaty kalendarz przedświątecznych wydarzeń w powiecie raciborskim [ZAPOWIEDZI] Nadchodzi Boże Narodzenie. Bogaty kalendarz przedświątecznych wydarzeń w powiecie raciborskim [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764103730zrzut-ekranu-2025-11-25-o-21-48-20-.png)





































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany