Aktualności25 lutego 202009:55
Sukces wychowanki raciborskiego MDK

0
Reklama
Racibórz:
Apolonia Adamska, solistka zespołu tanecznego Błysk działającego w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu zajęła III miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Tańca.
Apolonia Adamska wytańczyła trzeci stopień podium podczas Ogolnopolskiego Konkursu Tańca Rhytm&Style, który był organizowany przez Studio Ruchu i Tańca Szok. Do konkursu młoda tancerka Młodzieżowego Domu Kultury przygotowana została przez Aleksandrę Kempę-Miłotę, prowadzącą Zespół Taneczny Błysk w MDK.







![Samorządowcy pod lupą jawności. Muszą ujawnić majątek, dochody, kredyty i oszczędności [OŚWIADCZENIA ZA 2025] Samorządowcy pod lupą jawności. Muszą ujawnić majątek, dochody, kredyty i oszczędności [OŚWIADCZENIA ZA 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785229235os-wiadczenia-2-.jpg)





![Trzydniowy festyn w Kozi za nami. Weekend pełen sportu, muzyki i tańca [FOTO] Trzydniowy festyn w Kozi za nami. Weekend pełen sportu, muzyki i tańca [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785183617photo-24-z-70-.jpg)

































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany