Aktualności15 stycznia 202009:06
Podejrzenie czadu na Mysłowickiej

0
Reklama
Racibórz:
W czasie minionej służby strażacy z PSP Racibórz odnotowali jedną interwencję. Dziś wczesnym rankiem zostali wezwani do zasłabnięcia podczas kąpieli.
Zdarzenie miało miejsce o godzinie 5.34 w jednym z lokali w budynku wielorodzinnym w Raciborzu przy ulicy Mysłowickiej. Około 30-letnia kobieta zasłabła podczas kąpieli. Zostali wezwani strażacy, którzy udzielili poszkodowanej pierwszej pomocy. Dokonali także pomiarów z użyciem specjalistycznych detektorów, które nie potwierdziły obecności groźnego dla zdrowia i życia czadu. Poszkodowana została zabrana do szpitala przez przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego.
fot. archiwum portalu
![Auto jak pochodnia na rondzie Piaskowa-Rybnicka [WIDEO] Auto jak pochodnia na rondzie Piaskowa-Rybnicka [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778152765zrzut-ekranu-2026-05-7-o-13-18-51-.png)








![Mali artyści i poligloci zaprezentowali się na scenie RCK [FOTO i WIDEO] Mali artyści i poligloci zaprezentowali się na scenie RCK [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778173476dsc-2000-.jpg)








































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany