Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności4 grudnia 201915:25

Akcja NURD. Policjanci rozdają odblaski

Akcja NURD. Policjanci rozdają odblaski - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Raciborscy policjanci biorą udział w ogólnokrajowych działaniach pod kryptonimem NURD. Celem działań jest poprawa bezpieczeństwa wśród niechronionych uczestników ruchu drogowego. Środowa akcja jest też znakomitą okazją do edukowania pieszych oraz rozdawania im elementów odblaskowych.

Akcja rozpoczęła się już o godzinie 6.00 rano i potrwa do godziny 22.00. Ogólnopolskie działania NURD mają na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych i innych niechronionych uczestników ruchu drogowego. Dlatego podczas działań raciborscy stróże prawa zwracają szczególną uwagę zarówno na kierujących, którzy popełniają wykroczenia względem pieszych i innych użytkowników dróg. Podczas środowych działań munrudowi edukują oraz wręczają elementy odblaskowe, które zostały przekazane przez Starostwo Powiatowe w Raciborzu. Raciborscy policjanci apelują w głównej mierze do pieszych, aby w trosce o własne bezpieczeństwo zachowywali wyjątkową rozwagę i używali elementów odblaskowych po zmroku oraz w terenie niezabudowanym.

Autor: KPP Racibórz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności16 stycznia 202612:13

Pracodawcy grozi wysoka kara

Pracodawcy grozi wysoka kara - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
ŚOSG
Sport16 stycznia 202611:12

Pewne zwycięstwo siatkarzy z Raciborza [FOTO]

Pewne zwycięstwo siatkarzy z Raciborza [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Nietypowo, bo w czwartek 15 stycznia, swoje kolejne spotkanie w rozgrywkach I ligi śląskiej mężczyzn rozegrali zawodnicy Klubu Siatkarskiego Racibórz. Podopieczni trenera Marcina Polowczyka podejmowali we własnej hali sąsiada w ligowej tabeli – UKS VT Bobrowniki. Mecz zapowiadał się interesująco, jednak jego przebieg szybko pokazał, która z drużyn lepiej przygotowała się do rywalizacji.

opr. (greh), fot. Maciej Lorenz
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 16.01.2026
15 stycznia 202616:52

Nasz Racibórz 16.01.2026

Nasz Racibórz 09.01.2026
8 stycznia 202619:26

Nasz Racibórz 09.01.2026

Nasz Racibórz 19.12.2025
18 grudnia 202521:43

Nasz Racibórz 19.12.2025

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.