Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności5 listopada 201912:07

Dacia z LPG w raciborskim eko-patrolu

Dacia z LPG w raciborskim eko-patrolu  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Stare, wysłużone i - co tu dużo mówić - w ostatnim czasie zawodne renault, które na liczniku miało już niemal 400 tys km, zastąpiła nowa Dacia Duster. Prezydent osobiście zapoznał się z nowym pojazdem.

- Rocznik 2019. Silnik wolnossący benzynowy z dodatkową instalacją gazową. 115 koni pod maską. To nowy samochód we flocie Straży Miejskiej. Służy przede wszystkim eko-patrolowi, ale nie tylko. - Auto użytkujemy od 18 października. Przejechaliśmy już nim tysiąc kilometrów. Póki co auto jest niezawodne, sprawdza się w terenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni - mówi starszy inspektor Jacek Domalewski. Zakup został sfinansowany przez Miasto Racibórz. W poniedziałek 4 listopada, nowy samochód prezentowany był prezydentowi Raciborza Dariuszowi Polowemu.

Autor: UM Racibórz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport13 maja 202622:49

Omerta lepsza w sezonie, Pszów lepszy w finale. Wielkie emocje w ALS Volley Amigos 35 [FOTO]

Omerta lepsza w sezonie, Pszów lepszy w finale. Wielkie emocje w ALS Volley Amigos 35 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Finały rzadko bywają zwykłymi meczami. Nawet jeśli końcowy wynik sugeruje wyraźną przewagę jednej drużyny, to za takim spotkaniem często kryje się znacznie więcej emocji, historii i sportowych podtekstów. Tak było również w finale Amatorskiej Ligi Siatkówki „Volley Amigos 35”, w którym Volley Pszów pokonał Omertę Racibórz 3:0.

opr. (greh), fot. Jan Ptak
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 15.05.2026
14 maja 202617:48

Nasz Racibórz 15.05.2026

Nasz Racibórz 01.05.2026
29 kwietnia 202618:04

Nasz Racibórz 01.05.2026

Nasz Racibórz 24.04.2026
23 kwietnia 202619:31

Nasz Racibórz 24.04.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.