Powiat szuka wykonawców remontów czterech dróg

W listopadzie mija termin składania ofert w przetargach na wykonanie prac przy trzech drogach na terenie gminy Kuźnia Raciborska. Jedna droga do remontu znajduje się w Raciborzu.
Starostwo ogłosiło już przetargi mające wyłonić wykonawców następujących inwestycji:
- Przebudowa dróg powiatowych nr 3509S od mostu na rzece Rudzie w Siedliskach do rejonu działki nr 653 w Turzu oraz nr 3534S od skrzyżowania z DP 3509S do cieku wodnego w Budziskach;
- Przebudowa drogi powiatowej nr 3509S w miejscowości Turze na odcinku od zatoki autobusowej przy skrzyżowaniu z drogą powiatową nr 3534S do wału przed mostem na rzece Rudzie.
W trybie ofertowym próbowano wyłonić wykonawcę zadania pod nazwą Modernizacja fragmentu drogi dojazdowej od strony ul. Głubczyckiej do Szpitala Rejonowego w Raciborzu. Niestety, w pierwszym podejściu nie wpłynęła żadna oferta. Inwestycję oszacowano na około 100 tys. zł. Połowę kwoty dołożyło miasto.


![Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774878680img-20260330-140336-.jpg)

























![Kolejne zielone pracownie w powiecie raciborskim, wsparcie dla policji i spółdzielni energetycznych - regionalne informacje ekologiczne [WIDEO] Kolejne zielone pracownie w powiecie raciborskim, wsparcie dla policji i spółdzielni energetycznych - regionalne informacje ekologiczne [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774896039wfosigwkatowice-0137-.jpg)
















![Zamek Piastowski gościł XXVI Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu [FOTO i WIDEO] Zamek Piastowski gościł XXVI Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775033214dsc-6165-duz-y-.jpeg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz