Aktualności8 października 201909:16
Skoda uderzyła w drzewo na Rybnickiej

0
Reklama
Racibórz:
Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 14.50 w rejonie skrzyżowania ze Szkolną. Jeden z pojazdów miał instalację gazową. Służby musiały szybko udrożnić ruch na DW 935.
Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, ale straty oszacowano na 5 tys. zł. Sprawca kolizji to 21-letni kierowca skody, który nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzających go pojazdów, uderzył w drzewo, doprowadzając przy tym do uszkodzenia kierowanego przez 32-latka samochodu renault. Sprawcę ukarano mandatem karnym.








![Auto jak pochodnia na rondzie Piaskowa-Rybnicka [WIDEO] Auto jak pochodnia na rondzie Piaskowa-Rybnicka [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778152765zrzut-ekranu-2026-05-7-o-13-18-51-.png)









![Zielona strona mocy. Ruszyła 21. pietrowicka Eko-Wystawa [FOTO i WIDEO] Zielona strona mocy. Ruszyła 21. pietrowicka Eko-Wystawa [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778335303zrzut-ekranu-2026-05-9-o-16-01-17-.png)


![Mali artyści i poligloci zaprezentowali się na scenie RCK [FOTO i WIDEO] Mali artyści i poligloci zaprezentowali się na scenie RCK [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778173476dsc-2000-.jpg)




































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany