Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności8 października 201908:22

Noc Bibliotek w Nędzy za nami

Noc Bibliotek w Nędzy za nami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Nędza:

Gminna Biblioteka Publiczna wraz z Gminnym Centrum Kultury w Nędzy zorganizowała Magiczną Noc w Bibliotece wpisując się w ogólnopolską akcję Noc Bibliotek. Wydarzenie rozpoczęło się 4 października o godz. 19.30 i trwało do wczesnych godzinnych porannych kolejnego dnia.

Głównym celem wieczorno-nocnej imprezy była promocja czytelnictwa i biblioteki jako miejsca, w którym warto bywać oraz okazją do niekonwencjonalnego zaprezentowania zbiorów i oferty edukacyjno-kulturalnej. A wszystko to w oparciu o gry i zabawy.

Uczestnicy musieli kolejno wykonywać zadania, aby rozwikłać zagadkę biblioteki i odnaleźć kufer pełen skarbów. Aby tego dokonać wszyscy detektywi musieli współpracować w poszukiwaniach. Zadanie to okazało się atrakcyjnym i pobudzającym wyobraźnię przeżyciem, nie tylko dla najmłodszych.

Po zakończonej zabawie i wspólnej kolacji nadszedł czas na przygotowaniu się do snu. Wszyscy uczestnicy na karimatach i w śpiworach rozpoczęli maraton filmowy, który trwał do 4.00.

Autor: GCK Nędza, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport11 stycznia 202620:43

Futsal: Niedzielny maraton w HLPN [FOTO]

Futsal: Niedzielny maraton w HLPN [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W niedzielę, 11 stycznia w hali OSiR Racibórz przy ulicy Łąkowej rozegrano kolejne mecze Halowej Ligi Piłki Nożnej. W trakcie rozgrywek VII weekendu stoczono sześć pojedynków: trzy mecze I ligi i trzy II ligi. Sprawdź, kto okazał się lepszy. Zobacz zdjęcia.

(greh)
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport10 stycznia 202622:33

Siatkarska remontada w hali OSiR. KS Racibórz odwrócił losy meczu z Olimpią Włodowice [FOTO i WIDEO]

Siatkarska remontada w hali OSiR. KS Racibórz odwrócił losy meczu z Olimpią Włodowice [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Sobotnie popołudnie, 10 stycznia, w hali OSiR Racibórz przy ulicy Łąkowej dostarczyło kibicom siatkówki ogromnych emocji. Zespół prowadzony przez Marcina Polowczyka podejmował LKS Olimpię Włodowice i choć początek spotkania nie układał się po myśli gospodarzy, końcówka meczu przeszła do historii jako przykład widowiskowej i w pełni zasłużonej remontady.

opr. (greh), fot. Jan Ptak
Reklama
Sport10 stycznia 202623:09

Stare demony powróciły. Przestoje w grze piętą achillesową RKK AZS Racibórz

Stare demony powróciły. Przestoje w grze piętą achillesową RKK AZS Racibórz - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Po siatkarskich emocjach, jakie kibicom w hali OSiR Racibórz zapewnili zawodnicy Klubu Siatkarskiego Racibórz, parkiet przejęły koszykarki RKK AZS Racibórz. Ich rywalkami była drużyna MKS MOS Betard Wrocław, uznawana przed spotkaniem za wyraźnego faworyta. Mimo różnicy potencjału oba zespoły stworzyły widowisko, w którym przez długi czas gospodynie dotrzymywały kroku bardziej doświadczonym przyjezdnym.

opr. (greh), fot. arch. portalu
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 09.01.2026
8 stycznia 202619:26

Nasz Racibórz 09.01.2026

Nasz Racibórz 19.12.2025
18 grudnia 202521:43

Nasz Racibórz 19.12.2025

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.