Najnowsze wiadomości

Aktualności1 marca 201909:12

COBEX poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku operator maszyn obróbczych

COBEX poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku operator maszyn obróbczych - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Firma COBEX Polska sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku operator maszyn obróbczych. Szczegóły oferty poniżej.

KLUCZOWE ZADANIA

Sprawdzanie poprawności działania maszyny obróbczej
Ustawianie parametrów obróbczych w celu wykonania wyrobu zgodnie z dokumentacją produkcyjną
Wykonywanie operacji obróbczych na maszynach CNC i manualnych zgodnie z dokumentacją techniczną, technologiczną i BHP

WYMAGANIA

Wykształcenie średnie lub zasadnicze zawodowe o profilu mechanicznym
Doświadczenie w pracy przy obsłudze urządzeń obróbczych
Uprawnienia do obsługi urządzeń dźwigowych z poziomu roboczego
Umiejętność czytania rysunków technicznych
Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
Podstawowa umiejętność obsługi komputera
Umiejętności w zakresie komunikacji i pracy zespołowej, sprawność manualna
Gotowość do zatrudnienia w czterobrygadowej organizacji pracy

OFERUJEMY

Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
Przyjazną atmosferę w pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) do dnia 17 marca 2019 roku drogą e-mailową na adres:
rekrutacja@cobexgroup.com
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Oświadczam, że jestem świadomy/świadoma, że przetwarzanie przez COBEX Polska sp. z o.o. z siedzibą w Raciborzu przy ul. Piastowskiej 29, kod pocztowy: 47-400 Racibórz, moich danych osobowych, tj. osoby ubiegającej się o zatrudnienie, wskazanych w art. 22 [1] ] § 1 Kodeksu pracy (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 917 z późn. zm.), umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych, następuje na podstawie przepisu prawa w celu wzięcia udziału w procedurze rekrutacyjnej.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez COBEX Polska sp. z o.o. z siedzibą w Raciborzu przy ul. Piastowskiej 29, kod pocztowy: 47-400 Racibórz, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.

Informuję, że Administratorem danych osobowych jest COBEX Polska sp. z o. o. z siedzibą w Raciborzu przy
ul. Piastowskiej 29, kod pocztowy: 47-400 Racibórz, zwany dalej Administratorem. Administrator prowadzi operacje przetwarzania danych osobowych. Dane osobowe przetwarzane są w celu:
- prowadzenia obecnej rekrutacji (art 6 ust. 1 lit. c RODO). Przetwarzanie danych następuje na podstawie przepisu prawa.
- przyszłych procedur rekrutacji (art 6 ust. 1 lit. a RODO). Przetwarzanie danych następuje na podstawie zgody.
- w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami (art 6 ust. 1 lit. f RODO). Przetwarzanie danych następuje na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora.
Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom działającym na zlecenie COBEX Polska sp. z o.o., tj. dostawcy usług i rozwiązań teleinformatycznych, dostawcom serwisów rekrutacyjnych on-line lub ogłoszeniodawcą. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne celem dokończenia obecnego lub/ i przyszłego procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji, nie dłużej jednak niż 6 miesięcy od daty rozpoczęcia danego procesu rekrutacji/ukazania się ogłoszenia. W przypadku, gdy wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane nie dłużej niż 1 rok. W zakresie, w jakim dane będą przetwarzane dla realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów, mogą być one przez nas przechowywane dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, do momentu przedawnienia tych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne celem dokończenia procedury rekrutacji lub przyszłych rekrutacji. W każdym momencie możesz wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Posiadasz prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, czy wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, przenoszenia danych, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. W celu wykonania powyższych uprawnień należy skontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych poprzez e-mail: ochronadanychosobowych@cobexgroup.com

Dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.

Autor: materiał partnerski, k.zdrojewska@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności27 marca 202410:26

Zielone Płuca na Ostrogu kontra deweloperka. Tężnia finiszuje a radny mówi o kulisach inwestycji [FOTO LOTNICZE]

Zielone Płuca na Ostrogu kontra deweloperka. Tężnia finiszuje a radny mówi o kulisach inwestycji [FOTO LOTNICZE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
39
Racibórz:

Zielone Płuca Ostroga to projekt, który w 2021 r. poparło ponad 3,5 tysiąca mieszkańców Raciborza. W kwietniu 2024 r. kończy się pierwszy etap tego projektu. Raciborzanie będą mogli odpocząć przy tężni, która powstaje przy zbiegu ulic Książęcej i Elżbiety.

red.
Aktualności28 marca 202414:45

Bonus za wiek. Od marca to ponad 6 tys. zł

Bonus za wiek. Od marca to ponad 6 tys. zł - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Beata Kopczyńska regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie śląskim / fot. pixabay
Aktualności27 marca 202419:33

Polowy: zrealizowaliśmy 82% naszego programu. Komitet Silny Racibórz gwarancją wiarygodności Nowej 10-tki Drużyny Polowego!

Polowy: zrealizowaliśmy 82% naszego programu. Komitet Silny Racibórz gwarancją wiarygodności Nowej 10-tki Drużyny Polowego! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
72
materiał wyborczy zlecony i finansowany przez KWW Dariusz Polowy - Silny Racibórz
Aktualności27 marca 202414:47

Konwencja programowa PiS do powiatu. Pięć konkretów [WIDEO]

Konwencja programowa PiS do powiatu. Pięć konkretów [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
16
Racibórz:

Poseł Paweł Jabłoński oraz kandydaci PiS do Rady Powiatu Raciborskiego przedstawili dziś, 27.03., na Rynku swoje najważniejsze założenia programowe na kadencję 2024-2029.

red.

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 22.03.2024
21 marca 202421:40

Nasz Racibórz 15.03.2024
14 marca 202421:35

Nasz Racibórz 08.03.2024
7 marca 202423:50

Nasz Racibórz 01.03.2024
29 lutego 202423:20

Zobacz wszystkie