Aktualności23 grudnia 201821:11
W Kornicach stanęła nowa kaplica

0
Reklama
Pietrowice Wielkie:
Niewielka świątynia stanęła przy polnej drodze (równoległa do Leśnej) na skraju lasu Pulów, pomiędzy Kornicami a Żerdzinami w gminie Pietrowice Wielkie. To prywatna fundacja. Wczoraj w południe nastąpiło jej poświęcenie przez pietrowickiego proboszcza.
Kaplica ma wezwanie Matki Boskiej Różańcowej. Otwarta jest w dzień, dla każdego, kto chce tu zatopić się w modlitwie. Budowa trwała kilka miesięcy. Pomieści kilkanaście osób.
red., fot. Krystian Schmela




![Kadry z ciemnej strony Raciborza: Zobacz, co zarejestrowało oko monitoringu [FOTO] Kadry z ciemnej strony Raciborza: Zobacz, co zarejestrowało oko monitoringu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783543974zrzut-ekranu-2026-07-8-o-22-49-07-.png)












































![Dwie bramki w końcówce przesądziły o wyniku. Unia Racibórz uległa Fortunie [FOTO] Dwie bramki w końcówce przesądziły o wyniku. Unia Racibórz uległa Fortunie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783790092photo-46-z-57-.jpg)




Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.