Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności31 października 201814:55

Zaproszenie do debaty wciąż aktualne. Lenk zaprasza Polowego na piątek

Zaproszenie do debaty wciąż aktualne. Lenk zaprasza Polowego na piątek - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

AKTUALIZACJA. Mogłaby się odbyć w piątek, z udziałem dziennikarzy i rundą, w której obaj kandydaci na urząd prezydenta mogliby się wzajemnie spierać i wymieniać poglądy. Zaproszenie wystosowano przez media uczestniczące w briefungu przedwyborczym M. Lenka. Dlaczego nie zwrócił się z ofertą bezpośrednio do sztabu D. Polowego? - Mnie też powiadomiono przez media - dodał Lenk. Zapewnił, że nie czyta profilu FB kontrakandydata, gdzie ten zamieścił w zeszłym tygodniu zaproszenie dla mieszkańców, M. Lenka i dziennikarzy na spotkanie w Browarze Rynek. - Lokale gastronomiczne mi nie przeszkadzają - uznał Lenk. Problem tylko w ustaleniu reguł debaty. Mamy odpowiedź Dariusza Polowego.

Informuję, że w ubiegły poniedziałek od godziny 17.00 czekałem na pana Miroslawa Lenka na otwartej dla mieszkańców debacie w Browarze Rynek. Były wszystkie media, byli mieszkańcy. Odpowiedziałem na wszystkie pytania. Debata trwała prawie 4 godziny. Była szeroko relacjonowana przez media. Nie chcialem tego tematu podnosić, ale pan Miroslaw Lenk na nią nie przybył. Jestem otwarty na taką formułę debaty, ponieważ w prezydenturze chodzi o mieszkańcow i miasto i tylko o nich - przekazał nam Dariusz Polowy.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Zobacz film

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności1 stycznia 202600:23

Sylwester bez sceny, za to z klimatem. Nowy Rok przywitany na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO]

Sylwester bez sceny, za to z klimatem. Nowy Rok przywitany na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
Racibórz:

Raciborski Rynek po raz kolejny stał się miejscem symbolicznego pożegnania starego roku i powitania nowego. Choć miasto od lat nie organizuje oficjalnej imprezy sylwestrowej z koncertami i pokazami, w centrum Raciborza nie zabrakło mieszkańców, którzy postanowili spędzić ostatnie chwile 2025 roku właśnie tutaj.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2025
18 grudnia 202521:43

Nasz Racibórz 19.12.2025

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Nasz Racibórz 28.11.2025
27 listopada 202522:31

Nasz Racibórz 28.11.2025

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.