Trwają prace nad usunięciem awarii oświetlenia ulicznego. Wczoraj informowaliśmy o ciemnościach na Podwalu

Szanowni mieszkańcy. W centrum miasta wymieniane jest oświetlenie uliczne. W trakcie realizacji tak poważnego zadania, zwłaszcza w okresie rozruchu, mogą wystąpić awarie - informuje magistrat. Od kilku dni alarmujemy, że nowe oświetlenie szwankuje. Wczoraj egipskie ciemności panowały na Podwalu.
W ostatnich dniach w Raciborzu część oświetlenia ulicznego nie działała poprawnie. Awaria dotyczyła jednak nie nowych opraw ledowych, a zasilania oświetlenia ulicznego. Wymiana opraw wymagała wpięcia nowych urządzeń w starą infrastrukturę techniczną i prawdopodobnie wówczas doszło do uszkodzenia zasilania. Prace nad zlokalizowaniem i usuwaniem źródła awarii zostały przez pracowników firmy TAURON podjęte dzisiaj z rana. Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy.
Jednocześnie uprzejmie prosimy mieszkańców oraz przyjeżdżających do miasta o zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu oświetlenia ulicznego do Wydziału Komunalnego Urzędu Miasta Racibórz pod numerem telefonu 32 75 50 789 w ciągu dnia pracy Urzędu oraz Pogotowia Energetycznego przez całą dobę pod numerem 991. Nieprawidłowości można zgłaszać także za pomocą aplikacji ESIM, dostępnej pod linkiem umieszczonym tutaj.

























![Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781038831bez-nazwy-14-.jpg)


















![Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780872877photo-164-z-374-.jpg)







Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany