Orkan Grzegorz. Coraz więcej pociągów ma opóźnienia

Z powodu silnych podmuchów wiatru wprowadziliśmy ograniczenia prędkości w ruchu pociągów. Ponadto na trasach Węgierska Górka – Żywiec oraz Ustroń - Goleszów wprowadziliśmy zastępczą komunikację autobusową, na tych odcinkach drzewa zablokowały szlaki kolejowe - informują Koleje Śląskie. Gdzie szukać informacji o opóźnieniach?
Prognozy pogody wskazują, że silny wiatr może utrzymywać się do końca dnia. W związku z tym zachęcamy wszystkich podróżnych do tego, aby śledzili komunikaty dot. utrudnień, które zamieszczamy na naszej stronie internetowej.
http://kolejeslaskie.com/category/informacje

![Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767226437gre03728-.jpg)


















![Weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] Weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17673088041766873966gre03438-.jpg)
























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany