Aktualności29 października 201710:58
Zakaz wstępu na cmentarze przy Głubczyckiej i Jeruzalem!

0
Reklama
Racibórz:
UdostępnijKomentuj (0)Bramy raciborskich cmentarzy zamknięto do odwołania. Na Jeruzalem powieszono tabliczkę informującą o zakazie wchodzenia i przebywania na terenie nekropolii podczas silnego wiatru. Nie ma również wstępu na cmentarz przy ulicy Głubczyckiej w Raciborzu. Kłódki wiszą na wszystkich wejściach - głównych i bocznych. Na Jeruzalem widać częściowo uszkodzony drzewostan.










![Full Moon Festival 2026. Największa noc już za nami, dziś darmowy finał w Browarze [FOTO i WIDEO] Full Moon Festival 2026. Największa noc już za nami, dziś darmowy finał w Browarze [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785052299dsc-0479-.jpg)
![Krowiarki przeżyły oblężenie. Włoska odsłona Fanny Days ściągnęła tysiące ludzi [FOTO i WIDEO] Krowiarki przeżyły oblężenie. Włoska odsłona Fanny Days ściągnęła tysiące ludzi [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785099433img-5266-.jpg)














![Trzydniowy festyn w Kozi za nami. Weekend pełen sportu, muzyki i tańca [FOTO] Trzydniowy festyn w Kozi za nami. Weekend pełen sportu, muzyki i tańca [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785183617photo-24-z-70-.jpg)



















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany