Prawie 23 tys. osób odwiedziło w tym sezonie basen Obora

OSiR podsumował zakończony z końcem sierpnia sezon na basenie Obora. W tym roku odnotowano tam 4 tys. więcej odwiedzin niż w roku 2016. Sprawdź szczegółowe dane.
W minionym sezonie basen Obora odwiedziło prawie 23 000 osób (22 835). - Początek wakacji, czyli czerwiec, to prawie 3000 osób, następnie lekko ponad 9 000 osób w lipcu i prawie 11 000 w sierpniu. W porównaniu do roku ubiegłego liczba odwiedzających miejski basen jest sporo większa – poinformował nas dyrektor OsiR-u Krzysztof Borkowski.
W sezonie roku 2016 na basenie tym odnotowano 19 000 odwiedzin. Czy w przerwie szykują się jakieś zmiany i remonty na tym obiekcie? - Co do remontów i napraw to chcielibyśmy poprawić przede wszystkim jakość zjeżdżalni i hamowni, a także uzupełnić ubytki oraz usunąć usterki w niecce głównej basenu. Zakres prac będzie zależał jednak od możliwości finansowych Ośrodka na początku roku 2018 – tłumaczy Borkowski.
fot. archiwum portalu
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany