Wolontariusze z Gimnazjum nr 5 pomagali w Zbiórce Żywności

Pierwsza taka zbiórka odbyła się w 1997 roku, nasze gimnazjum uczestniczy w zbiórkach od 2013 roku. W tym roku reprezentowała nas grupa 21 wolontariuszy, a wśród darczyńców spotykaliśmy naszych absolwentów, którzy jako uczniowie byli wolontariuszami.
Wynik tegorocznej zbiórki to prawie 400 kg zebranych artykułów spożywczych. Naszym uczniom chcemy gorąco podziękować za ich gotowość do niesienia pomocy innym oraz podkreślić ich wrażliwość na drugiego człowieka.












![Ostatnie pożegnanie śp. Tadeusza Ekierta. Racibórz żegna wieloletniego prezesa RAFAKO i Raciborskiej Izby Gospodarczej [FOTO] Ostatnie pożegnanie śp. Tadeusza Ekierta. Racibórz żegna wieloletniego prezesa RAFAKO i Raciborskiej Izby Gospodarczej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766161897dsc-6195-.jpg)




![Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766091358gala-unia-.jpg)












![Gala piłkarskiej Unii Racibórz na bis [FOTO] Gala piłkarskiej Unii Racibórz na bis [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766141672bez-nazwy-20-.jpg)



![Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766094446dsc-6064-.jpg)























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany