Wpadka raciborskiego sutenera. Prowadził nocny klub dla prostytutek

Prokurator Rejonowy w Raciborzu, na podstawie zebranych przez policję materiałów, zastosował wczoraj środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego wobec 37-latka, który na terenie Raciborza prowadził nocny klub.
Raciborscy kryminalni na podstawie zebranych informacji w dniu 9 grudnia br. na terenie Raciborza zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który trafił do policyjnego aresztu. W toku prowadzonego śledztwa sutener usłyszał zarzuty działania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej poprzez udostępnianie pokoju kobietom i ułatwianie uprawiania prostytucji. Jak ustalili śledczy, przestępczy proceder odbywał się na terenie Raciborza i trwał w okresie kilku lat, w wyniku czego mężczyzna uzyskiwał korzyść majątkową. Teraz 37-latkowi grozi nawet 3 lata pobytu w więzieniu.
kpp
fot. arch. kpp racibórz


















![Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781038831bez-nazwy-14-.jpg)






















![Pietrowice Wielkie: Konkurs Bezpieczny Uczeń Powiatu Raciborskiego rozstrzygnięty [FOTO] Pietrowice Wielkie: Konkurs Bezpieczny Uczeń Powiatu Raciborskiego rozstrzygnięty [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781111499dsc07257-.jpg)








Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany