Będzie więcej miejsc postojowych

Magistrat ogłosił właśnie przetarg na wyłonienie wykonawcy dokumentacji technicznej trzech nowych parkingów przy ulicach Matejki, Głubczyckiej oraz Przejazdowej-Cecylii. Ma to rozwiązać problem z parkowaniem samochodów w tych rejonach. Roboty mają ruszyć już w tym roku.
Przy ul. Przejazdowej-Cecylii powstanie 40 stanowisk postojowych na betonowej kostce brukowej. Prace zaplanowano na ten rok, bo wystarczy tu tylko przebudować chodnik. Parking przy Głubczyckiej zostanie zlokalizowany przy cmentarzu za szpitalem. Teraz jest tu utwardzone miejsce wysypane żwirem, znane raciborzanom z częstego stacjonowania patroli policyjnych. Zaplanowano 50 miejsc dla samochodów i plan manewrowy. Przy ul. Matejki parking będzie zlokalizowany wzdłuż SP 15. Będzie mogło tu parkować 35 aut. Parkingi przy Głubczyckiej i Matejki powstaną w 2010 r.
(w)

![Miłość na medal. Jubileusz 50-lecia małżeństw w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Miłość na medal. Jubileusz 50-lecia małżeństw w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776775138gre05977-.jpg)
![Czarny tydzień – szpital w Raciborzu przyłączył się do ogólnopolskiego protestu [WIDEO] Czarny tydzień – szpital w Raciborzu przyłączył się do ogólnopolskiego protestu [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776772991img-9316-.jpg)












![Zbiórka sprzętu elektronicznego. Dzień bez PSZOKA [KOMUNIKAT] Zbiórka sprzętu elektronicznego. Dzień bez PSZOKA [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1569052969img_0182-.jpg)


































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany