Aktualności18 grudnia 201323:00
Renault wbiło się w mur po cukrowni na 1 Maja

0
Reklama
Racibórz:
Krytyczny stan kierującej sportowym renault na żorskich numerach rejestracyjnych to efekt wypadku do jakiego doszło dziś około 21.00 na ul. 1 Maja. Jak wynika z naszych informacji, kierująca renault, jadąc od strony Rafako, straciła panowanie nad pojazdem w chwili, gdy z dużą prędkością wyprzedzała jadącą przed nią corsę. Auto zjechało na chodnik i wbiło się w mur po ogrodzeniu cukrowni. Z wnętrza kobietę uwolnili strażacy. W wyniku odniesionych obrażeń 27-latka, mieszkanka Opolszczyzny, zmarła w raciborskim szpitalu.











![Audi dachowało na Warszawskiej w Raciborzu [FOTO] Audi dachowało na Warszawskiej w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770805928img-20260211-wa0016-.jpg)

![Kolizja na Kościuszki. Toyota prawie wjechała do sklepu [FOTO] Kolizja na Kościuszki. Toyota prawie wjechała do sklepu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770808091img-20260211-wa0033-.jpg)



![Złota Jesień w nowym blasku. Wielki finał termomodernizacji w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Złota Jesień w nowym blasku. Wielki finał termomodernizacji w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770738918dsc-0585-.jpg)










![Od San Remo do Zamku Piastowskiego. Recital włoskiej piosenki w domu książęcym [ZAPROSZENIE] Od San Remo do Zamku Piastowskiego. Recital włoskiej piosenki w domu książęcym [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770760438zrzut-ekranu-2026-02-10-o-22-33-52-.png)

































Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.