Aktualności28 lipca 201309:43
Ciekawe zjawisko na Ostrogu - nagranie nadesłane przez Czytelnika

0
Reklama
Racibórz:
Nasz Czytelnik przesłał nam nagranie wykonane na Ostrogu, na parkingu przed kościołem św. Jana Chrzciciela. Zjawisko zostało uchwycone 26 lipca w piątek około godziny 16.00. Początkowo podaliśmy, że to trąba powietrzna, ale Czytelnicy słusznie zauważyli, iż mamy do czynienia z wirem pyłowym. Dziękujemy za cenne uwagi. Warto zobaczyć filmik.










![Sprawa oświaty w Raciborzu. Silny Racibórz prostuje urzędowe fake newsy [WIDEO] Sprawa oświaty w Raciborzu. Silny Racibórz prostuje urzędowe fake newsy [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770897209img-20260212-112748-.jpg)













![ARCHIWUM ZŁA: Nocne studium zbrodni na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] ARCHIWUM ZŁA: Nocne studium zbrodni na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770926855chatgpt-image-12-lut-2026-21-06-36-2-.jpg)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany