Aktualności25 czerwca 201310:06
Przy rozbiórce wagonów doszło do pożaru

0
Reklama
Powiat:
Wczoraj o godzinie 22.20 dyżurny PSP w Raciborzu otrzymał zgłoszenie o pożarze na dworcu PKP. Płomienie pojawiły się w miejscu, gdzie rozbierane były stare wagony. Obecnie policja ustala przyczyny zdarzenia. Na szczęście obyło się bez strat. Sprawdź pozostałe interwencje strażaków.
W trakcie minionej doby strażacy gasili pożar śmietnika, poza tym usuwali konar zwisający nad chodnikiem, a w nocy usuwali powalone drzewo w Nędzy. Wyjechali również do Czechowic-Dziedzic, które są zalane po ulewnych deszczach, pomóc w pompowaniu wody.










![Sprawa oświaty w Raciborzu. Silny Racibórz prostuje urzędowe fake newsy [WIDEO] Sprawa oświaty w Raciborzu. Silny Racibórz prostuje urzędowe fake newsy [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770897209img-20260212-112748-.jpg)



![TANZBÄR w Samborowicach: Miś z zagranicy i wielki debiut Francesco [FOTO i WIDEO] TANZBÄR w Samborowicach: Miś z zagranicy i wielki debiut Francesco [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1771077800dsc-0847-.jpg)













![ARCHIWUM ZŁA: Nocne studium zbrodni na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] ARCHIWUM ZŁA: Nocne studium zbrodni na Zamku Piastowskim [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770926855chatgpt-image-12-lut-2026-21-06-36-2-.jpg)
















![Samborowice żegnają karnawał: Tanzbär i słomiane misie na bis! [GALERIA] Samborowice żegnają karnawał: Tanzbär i słomiane misie na bis! [GALERIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1771089270dsc-1471-.jpg)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany