Zataczał się na rowerze po pl. Mostowym

W miniony weekend raciborscy policjanci na drogach miasta oraz powiatu zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących. Zatrzymano również jedną osobę, która posiadała przy sobie narkotyki. 24-latek z Raciborza zataczał się na rowerze po pl. Mostowym.
Wszyscy zatrzymani "na podwójnym gazie", to mężczyźni w wieku od 24 do 51 lat - mieszkańcy Raciborza oraz powiatu. Trzech z nich kierowało rowerem, a dwóch motorowerami. Rekordzistą był 24-letni raciborzanin, którego policjanci zatrzymali z piątku na sobotę na Placu Mostowym w Raciborzu. Mężczyzna kierował rowerem mając 2,5 promila alkoholu w organizmie. U pozostałych badanie stanu trzeźwości wykazało od 0,6 do 2,2 promila alkoholu w organizmie.
W sobotę około godziny 22.00 w Kornicach, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu raciborskiego, który posiadał przy sobie trzy woreczki strunowe z marihuaną. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
kpp




![TANZBÄR w Samborowicach: Miś z zagranicy i wielki debiut Francesco [FOTO i WIDEO] TANZBÄR w Samborowicach: Miś z zagranicy i wielki debiut Francesco [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1771077800dsc-0847-.jpg)











![Samborowice żegnają karnawał: Tanzbär i słomiane misie na bis! [GALERIA] Samborowice żegnają karnawał: Tanzbär i słomiane misie na bis! [GALERIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1771089270dsc-1471-.jpg)



![Pogrzebanie basa 2026 w Krzanowicach. Tradycja wpisana w kulturę morawską nie ginie [FOTO i WIDEO] Pogrzebanie basa 2026 w Krzanowicach. Tradycja wpisana w kulturę morawską nie ginie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1771112465dsc-0898-.jpg)























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany