Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności16 stycznia 201308:41

Czas wolny... Czas na serial!

Czas wolny... Czas na serial! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Czy mieszkańcy Raciborza chętnie oglądają seriale? Postanowiłyśmy sprawdzić, czy mimo codziennych obowiązków, pracy i zajęć znajdują czas na oglądanie ulubionych telenoweli.

Pierwszymi ankietowanymi, których zapytałyśmy o seriale byli: Adrian i Daniel, którzy upodobania co do seriali mieli nieco inne. Adrian ogląda „Pierwszą miłość”, a Daniel z kolei „Sekrety i kłamstwa”. Jest jednak jeden serial, który oglądają obaj - „rodzinka.pl”. Manuela czeka na nową edycję „Przepisu na życie”, w międzyczasie ogląda „Na wspólnej” i „M jak miłość”. Pani Joanna również śledzi losy bohaterów serialu „M jak miłość”. Spotkany na rynku pan Józef udzielił dość konkretnej odpowiedzi: - seriale oglądam okazjonalnie, raczej się nie uzależniam – podkreślił.

Sabina, uczennica ZSE, oglądała „Julkę”. -  Niestety sezon już się skończył, a nie przewiduje się dalszych części – mówiła nam zawiedziona. Sympatyczna mieszkanka Raciborza pani Gizela, swój wolny czas poświęca oglądaniu dwóch seriali: „M jak miłość” i „Barw szczęścia”.

Chcąc sprawdzić, czy młodzi raciborzanie spędzają czas oglądając telenowele udałyśmy się do Ekonomika. Karolina i Grzesiek, uczniowie tej szkoły, najchętniej oglądają „Pierwszą miłość”, ”Pamiętniki wampirów”, a także seriale: „Chirurdzy”, „Hoży doktorzy”, „Zaklinaczka duchów”. Ich rówieśnik Adam, odpowiedział, że nie ogląda seriali. - Zwyczajnie nie mam na to czasu – wyjaśnił Adam. Podobnego zdania jest Sara, która dodaje, że przecież: „trzeba się uczyć”.

W okolicy szkoły muzycznej pytałyśmy kolejnych mieszkańców Raciborza o seriale. Mariusz przyznał, że ogląda „Na wspólnej”, Jarek z kolei „Pierwszą miłość”. Chwilę czasu poświęciły nam pracowniczki „Hebe” przy ul. Opawskiej. - Śledzę losy „Chirurgów” - powiedziała Małgosia dodając, że interesują ją seriale związane z medycyną, dlatego ogląda też „Ostry dyżur”. Jej koleżanka Karolina ogląda aż 4 seriale: „Barwy szczęścia”, ”Na dobre i na złe”, ”Plotkara” i „rodzinka.pl”. Kolejne ankietowane osoby to Monika i Ela. Obie stwierdziły, że oglądają tylko „Barwy szczęścia”.

Z krótkiej sondy wynika, że zarówno młodzi jak i ci nieco starsi poświęcają serialom dość sporo czasu oglądając nie jeden, ale czasem nawet i 4 dziennie. Jak widać seriale cieszą się ogromną popularnością. Wiele z nich kilkakrotnie się powtarza, co świadczy o tym, że szczególnie przypadły mieszkańcom do gustu. Czy Wy oglądacie seriale? Jeśli tak, to które najchętniej?

AIK

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport15 lutego 202623:50

Wicher i Przyjaciele zgarnęli wszystko. Mistrzostwo i Superpuchar w rękach zespołu z Płoni [FOTO]

Wicher i Przyjaciele zgarnęli wszystko. Mistrzostwo i Superpuchar w rękach zespołu z Płoni [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Dwanaście weekendów wypełnionych futsalowymi emocjami, kilkadziesiąt rozegranych spotkań i blisko sześćset zdobytych bramek – tak w liczbach można podsumować XXIII edycję Halowej Ligi Piłki Nożnej. Rozgrywki zakończyły się w niedzielę, 15 lutego, w hali OSiR przy ul. Łąkowej, a ich wielkim triumfatorem został zespół Wicher i Przyjaciele z Płoni, który do mistrzostwa dołożył także Superpuchar.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 13.02.2026
12 lutego 202621:00

Nasz Racibórz 13.02.2026

Nasz Racibórz 06.02.2026
5 lutego 202621:01

Nasz Racibórz 06.02.2026

Nasz Racibórz 30.01.2026
29 stycznia 202621:33

Nasz Racibórz 30.01.2026

Nasz Racibórz 23.01.2026
22 stycznia 202619:18

Nasz Racibórz 23.01.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.