Aktualności26 listopada 201209:11
Mężczyzna uwięziony w płonącym mieszkaniu

0
Reklama
Racibórz:
Wczoraj około godziny 16.45 raciborscy strażacy otrzymali informację o pożarze w bloku przy ul. Mysłowickiej. Zajęły się meble w przedpokoju, a ogień odciął drogę ewakuacyjną mężczyźnie, który znajdował się w mieszkaniu. Na szczęście strażacy bardzo szybko przyjechali na miejsce i udzielili pomocy lokatorowi.
Strażacy, którzy zjawili się na miejscu zdarzenia szybko opanowali ogień, udzielili właścicielowi mieszkania pierwszej pomocy, a następnie przekazali go ekipie pogotowia ratunkowego, ci zaś zabrali poszkodowanego do raciborskiego szpitala. Straty oszacowano na 5 tysięcy złotych. Przypuszczalną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. W akcji wzięły udział 3 zastępy straży pożarnej.
Sisi











![Herbicydy w Raciborzu. Czy miejskie tereny można odchwaszczać inaczej? [LIST DO REDAKCJI] Herbicydy w Raciborzu. Czy miejskie tereny można odchwaszczać inaczej? [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1787121914image0-.jpg)





![Dni Muzyki Organowej i Kameralnej im. Henryka Klai [ZAPROSZENIE] Dni Muzyki Organowej i Kameralnej im. Henryka Klai [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1787139521piotr-rojek-fot-j-kobylnik-.jpg)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany