Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności20 listopada 201214:05

To nie jest łatwa praca. Zawód: pracownik socjalny

To nie jest łatwa praca. Zawód: pracownik socjalny - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Dziś w Domu Pomocy Społecznej św. Notburgi świętowano obchody Dnia Pracownika Socjalnego. - To nie jest łatwa praca. Z dużym szacunkiem patrzę na działania naszych pracowników socjalnych prowadzone w powiecie raciborskim. Ja zawsze powtarzam, że ci, którzy służą innym, już za życia są świętymi i należy im się ogromny szacunek - powiedział poseł Henryk Siedlaczek.

- Wkładacie w waszą pracę i serce, i odpowiedzialność, dlatego warto dziś w uroczysty sposób uczcić wasze święto - powiedział Siedlaczek. - Tu nie powinno być mowy o pracy, bo to nie jest zwykła praca, lecz służba drugiemu człowiekowi. Trudno tak po ludzku pomagać ludziom potrzebującym, którzy często są w różnym stanie, czasem nawet uśmiechem nie mogą wam podziękować, dlatego życzę wam przede wszystkim zadowolenia i satysfakcji z wykonywanych obowiązków - powiedział zebranym gościom Adam Hajduk, starosta raciborski.

- 21 listopada przypada Święto Pracownika Socjalnego, dlatego korzystamy z okazji, by podziękować pracownikom za trudny zawód jaki wykonują - powiedział Henryk Hildebrand, dyrektor PCPR. Dzisiejsze obchody Dnia Pracownika Socjalnego rozpoczęły się Mszą świętą, po której była okazja rozmowy przy kawie. Nie zabrakło również części artystycznej - przedstawiono nową, zabawną wersję Czerwonego Kapturka.

Sisi

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:
Zobacz film z RTK

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport24 maja 202523:26

Kolejarz rozpędzał się powoli. Lider z Chałupek z wygraną [FOTO]

Kolejarz rozpędzał się powoli. Lider z Chałupek z wygraną [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

W sobotnie popołudnie, 24 maja na boisku w Chałupkach doszło do interesującego starcia w ramach rozgrywek A klasy Podokręgu Racibórz. Lider tabeli – miejscowy Kolejarz – podejmował zajmujący ósme miejsce LKS Pawłów. Gospodarze, będący o krok od zdobycia mistrzostwa i awansu do klasy okręgowej, chcieli potwierdzić swoją dominację, jednak zespół z Pawłowa od samego początku nie zamierzał ułatwiać im zadania.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 23.05.2025
22 maja 202518:47

Nasz Racibórz 23.05.2025

Nasz Racibórz 16.05.2025
15 maja 202521:18

Nasz Racibórz 16.05.2025

Nasz Racibórz 09.05.2025
11 maja 202511:00

Nasz Racibórz 09.05.2025

Nasz Racibórz 25.04.2025
24 kwietnia 202516:50

Nasz Racibórz 25.04.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.