Ulica Zamkowa została zamknięta

Tajemniczy kanał ze swastyką wyrytą na ceglanym numerze odkryli w ubiegłym tygodniu pracownicy Wodociągów, usuwujący awarię sieci kanalizacyjnej w ul. Zamkowej, tuż przed wejściem do Mechanika. O sprawie pisaliśmy tutaj. W związku z awarią 9 sierpnia zamknięta została ul. Zamkowa.
W związku z awarią kanalizacji sanitarnej, która ma miejsce na ul. Zamkowej - na wysokości Technikum Mechanicznego - została wprowadzona zmiana organizacji ruchu.
Dojazd do ul. Zamkowej będzie się odbywa następującymi ulicami: Morcinka, Opolską, Morawską. Na ul. Morawskiej (na odcinku od skrzyżowania z ul. Opolską do skrzyżowania z ul. Zamkową) oraz na ul. Zamkowej (od skrzyżowania z ul. Brzozową do miejsca awarii) zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy.
Prace związane z usuwaniem tej awarii odbywają się przy wydłużonym czasie pracy załogi Zakładu Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.
UM Racibórz
















![Kadry z ciemnej strony Raciborza: Zobacz, co zarejestrowało oko monitoringu [FOTO] Kadry z ciemnej strony Raciborza: Zobacz, co zarejestrowało oko monitoringu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783543974zrzut-ekranu-2026-07-8-o-22-49-07-.png)














![Powrót hrabiny Fanny! Muzyka, ogień i smaki przy pałacu w Krowiarkach [PROGRAM, BILETY ON-LINE] Powrót hrabiny Fanny! Muzyka, ogień i smaki przy pałacu w Krowiarkach [PROGRAM, BILETY ON-LINE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783521950krowiarki-2-.jpg)






























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany