Aktualności19 stycznia 201208:47
Racibórz i Rybnik walczą o drogę

0
Reklama
Powiat:
UdostępnijKomentuj (0)Prasówka. Szybciej dojedziemy z Katowic do Zakopanego niż z Raciborza do Pszczyny, mimo że miasta dzieli 60 kilometrów. Obecnie pokonanie tej odległości zajmuje kierowcom nawet dwie godziny, bo szybka trasa, która bezpośrednio łączy oba miasta, istnieje w dalszym ciągu tylko na papierze. Więcej TUTAJ.
![Kadry z ciemnej strony Raciborza: Zobacz, co zarejestrowało oko monitoringu [FOTO] Kadry z ciemnej strony Raciborza: Zobacz, co zarejestrowało oko monitoringu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783543974zrzut-ekranu-2026-07-8-o-22-49-07-.png)











![Powrót hrabiny Fanny! Muzyka, ogień i smaki przy pałacu w Krowiarkach [PROGRAM, BILETY ON-LINE] Powrót hrabiny Fanny! Muzyka, ogień i smaki przy pałacu w Krowiarkach [PROGRAM, BILETY ON-LINE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783521950krowiarki-2-.jpg)























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany