Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności7 kwietnia 201111:33

Uwierzyli w siebie, znaleźli pracę

Uwierzyli w siebie, znaleźli pracę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Krzanowice:

15 osób z 39, które wzięły udział w programie aktywizującym bezrobotnych, organizowanym przez GOPS w Krzanowicach, podjęło pracę na pełny etat, 4 na innych warunkach. - Te programy wielu ludziom pomagają uwierzyć we własne siły - podsumowuje kierownik Małgorzata Krzemien.

O programie aktywizującym bezrobotnych mówiła na ostatniej sesji w Krzanowicach kierownik GOPS-u Małgorzata Krzemien, która przedstawiła sprawozdanie z działalności placówki za zeszły rok. Wśród uczestników projektu nie brakowało osób, którym szczególnie trudno było zdecydować się na podjęcie pracy i ciężko było w ogóle ją znaleźć. - Byli tacy, którzy nie pracowali już bardzo długo. Przykładowo pani, która wychowała 6 dzieci i nigdy nie pracowała, a ma ponad 50 lat. Po programie znalazła zatrudnienie - relacjonowała kierownik GOPS-u.

- Trzeba po prostu chcieć - stwierdziła radna Kornelia Pawliczek-Błońska. - Ale trzeba też pomóc, choć to prawda, że są osoby, które po prostu nie chcą nic robić - dodała Małgorzata Krzemien.

- Nie wystarczy dawać ludziom pieniądze. Sukcesem jest to, by ludzi zainspirować, by uwierzyli we własne siły i chcieli zmienić swoje życie. Dziękuję pani, że potrafi to pani robić - zwrócił się do kierowniczki krzanowickiego GOPS-u radny Jan Lach.

JaGA

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności21 kwietnia 202614:42

Miłość na medal. Jubileusz 50-lecia małżeństw w Raciborzu [FOTO i WIDEO]

Miłość na medal. Jubileusz 50-lecia małżeństw w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Raciborzu odbyła się uroczystość Złotych Godów, podczas której uhonorowano pary świętujące 50-lecie pożycia małżeńskiego. Medale za długoletnie wspólne życie wręczyli prezydent miasta Jacek Wojciechowicz oraz II wicewojewoda śląski Michał Kopański, składając jubilatom gratulacje i wyrazy uznania.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport20 kwietnia 202622:53

A klasa: Cztery do zera, outsider pokonuje lidera [FOTO]

A klasa: Cztery do zera, outsider pokonuje lidera [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

W niedzielę, 19 kwietnia na boisku w Tworkowie rozegrano interesujące spotkanie A klasy, w którym rezerwy lokalnego LKS 05 Tworków podejmowały drużynę LKS Buk Rudy. Mimo że gospodarze przewodzili w tabeli i byli zdecydowanymi faworytami, przyjezdni szybko zweryfikowali przedmeczowe przewidywania, pokazując większą determinację i skuteczność.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 17.04.2026
16 kwietnia 202616:24

Nasz Racibórz 17.04.2026

Nasz Racibórz 10.04.2026
9 kwietnia 202622:37

Nasz Racibórz 10.04.2026

Nasz Racibórz 03.04.2026
2 kwietnia 202622:34

Nasz Racibórz 03.04.2026

Nasz Racibórz 27.03.2026
26 marca 202608:40

Nasz Racibórz 27.03.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.