Dyrektor Przedszkola nr 3 złożyła rezygnację

Prezydent Raciborza wydał zarządzenie w sprawie odwołania Katarzyny Świerczek ze stanowiska dyrektora Przedszkola nr 3 im. Matki Polki przy ul. Kozielskiej. Decyzja została podjęta w związku ze złożoną wcześniej rezygnacją. Dyrektorka przechodzi na emeryturę.
Prezydent Raciborza Jacek Wojciechowicz podpisał 14 maja 2026 roku zarządzenie nr 1351/2026 dotyczące odwołania Katarzyny Świerczek ze stanowiska dyrektora Przedszkole nr 3 im. Matki Polki w Raciborzu przy ul. Kozielskiej 27.
Jak wynika z dokumentu, odwołanie nastąpi z dniem 28 lipca 2026 roku. W uzasadnieniu wskazano, że Katarzyna Świerczek pismem z 29 kwietnia 2026 roku złożyła rezygnację z pełnionej funkcji. Obecną kadencję objęła w lutym zeszłego roku.
Wykonanie zarządzenia powierzono naczelnikowi Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Racibórz, natomiast nadzór nad jego realizacją będzie sprawował I Zastępca Prezydenta Miasta Racibórz. Zarządzenie weszło w życie z dniem podpisania.




















![Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780872877photo-164-z-374-.jpg)
























![Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781038831bez-nazwy-14-.jpg)




Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany