10 lutego rusza budowa kanalizacji w Nędzy – możliwe utrudnienia w ruchu

W Nędzy rozpocznie się budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ramach projektu „Budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Nędza – etap I”. Prace rozpoczną się 10 lutego i mogą powodować utrudnienia w ruchu na wybranych ulicach.
Roboty będą prowadzone na ulicach Osiedlowej, Żwirowej oraz Nad Suminą. Dokładnie prace obejmą:
ulicę Osiedlową – od skrzyżowania z ul. Żwirową do skrzyżowania z ul. Nad Suminą,
ulicę Żwirową – od skrzyżowania z ul. Osiedlową do skrzyżowania z ul. Nad Suminą,
ulicę Nad Suminą – skrzyżowanie z ul. Osiedlową.
Przewidywany termin rozpoczęcia robót to 10 lutego 2026 roku. Mieszkańcy i kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu. Za powstałe niedogodności organizatorzy przepraszają.










![Seria zdarzeń drogowych i miejscowych zagrożeń. Pracowity dzień strażaków w powiecie raciborskim [RAPORT 998] Seria zdarzeń drogowych i miejscowych zagrożeń. Pracowity dzień strażaków w powiecie raciborskim [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770279108624721429-1223659086619083-4588420144035552930-n-.jpg)








![Pieśni wielkopostne w kaplicy zamkowej. Wyjątkowy koncert scholi Od Serca [ZAPOWIEDŹ] Pieśni wielkopostne w kaplicy zamkowej. Wyjątkowy koncert scholi Od Serca [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177273565411-1-2-.jpg)






























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany