Bartula Fight Club z solidnym występem na gali Super League Fights w Bieruniu

Czterech zawodników Bartula Fight Club wystąpiło na gali Super League Fights w Bieruniu. Bilans to dwa zwycięstwa i dwie porażki, a cały start przyniósł cenne doświadczenia i potwierdził sportowy potencjał drużyny.
Bartula Fight Club zakończył udział w gali Super League Fights w Bieruniu z podniesioną głową i bagażem ważnych sportowych doświadczeń. Do rywalizacji stanęło czterech zawodników klubu, którzy zaprezentowali się ambitnie i na wysokim poziomie, pokazując zarówno skuteczność, jak i charakter w ringu.
Największe powody do zadowolenia przyniosły dwa zwycięstwa. Franek Szerszunowicz w swoim debiucie bokserskim odniósł pewne zwycięstwo 3:0 na punkty. Od początku do końca kontrolował przebieg walki, imponując spokojem, dojrzałością i dobrą taktyką, co pozwala z optymizmem patrzeć na jego dalszy rozwój w tej formule. Równie solidnie zaprezentował się Paweł Bogacz, który zwyciężył po punktowej decyzji sędziów. Jego występ charakteryzowała konsekwencja, doświadczenie i pełna kontrola nad przebiegiem pojedynku.
Dwie pozostałe walki, mimo porażek, również dostarczyły wielu pozytywnych sygnałów. Bartosz Paraszczuk stoczył bardzo wyrównany i intensywny pojedynek z wymagającym rywalem. Trzy rundy stały na wysokim poziomie, a o wyniku zdecydowały minimalne różnice punktowe. Z kolei Miłosz Michalik przegrał na punkty po dobrej, ambitnej walce, w której zaprezentował wyraźny progres i duży potencjał na przyszłość.
Bilans gali to dwa zwycięstwa i dwie porażki, jednak występ całej ekipy należy ocenić jako bardzo udany. Zawodnicy zdobyli cenne doświadczenie, które zaprocentuje w kolejnych startach. Tym wydarzeniem zakończył się sezon startowy Bartula Fight Club. Powrót do przygotowań zaplanowany jest na styczeń, z myślą o dalszym rozwoju i kolejnych wyzwaniach sportowych w nowym sezonie.





![Ostatnie pożegnanie śp. Tadeusza Ekierta. Racibórz żegna wieloletniego prezesa RAFAKO i Raciborskiej Izby Gospodarczej [FOTO] Ostatnie pożegnanie śp. Tadeusza Ekierta. Racibórz żegna wieloletniego prezesa RAFAKO i Raciborskiej Izby Gospodarczej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766161897dsc-6195-.jpg)









![Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766091358gala-unia-.jpg)



![Gala piłkarskiej Unii Racibórz na bis [FOTO] Gala piłkarskiej Unii Racibórz na bis [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766141672bez-nazwy-20-.jpg)




![Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766094446dsc-6064-.jpg)








![Choinka dla życia także w Raciborzu. Duże zainteresowanie akcją honorowego krwiodawstwa [FOTO i WIDEO] Choinka dla życia także w Raciborzu. Duże zainteresowanie akcją honorowego krwiodawstwa [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766228926zrzut-ekranu-2025-12-20-o-12-07-59-.png)





















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany