Interwencja przy Głowackiego. Na służby czekała niespodzianka

Jedno zdarzenie podczas minionej służby odnotowali strażacy z PSP Racibórz. Działania prowadzono przy ulicy Bartosza Głowackiego.
Zgłoszenie o konieczności otwarcia mieszkania na prośbę policji wpłynęło do Powiatowego Stanowiska Kierowania we wtorek, 8 lipca o godzinie 7.00. Do akcji zadysponowano jeden zastęp PSP. Po dojeździe na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania przystąpiono do działań, które polegały na siłowym otwarciu drzwi do lokalu. Po wejściu do środka i sprawdzeniu pomieszczeń okazało się, że lokal był pusty. W związku z tym działania zakończono, a strażacy wrócili do bazy. Straty materialne oszacowane zostały na kwotę 500 złotych.



![Kadry z ciemnej strony Raciborza: Zobacz, co zarejestrowało oko monitoringu [FOTO] Kadry z ciemnej strony Raciborza: Zobacz, co zarejestrowało oko monitoringu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783543974zrzut-ekranu-2026-07-8-o-22-49-07-.png)












![Powrót hrabiny Fanny! Muzyka, ogień i smaki przy pałacu w Krowiarkach [PROGRAM, BILETY ON-LINE] Powrót hrabiny Fanny! Muzyka, ogień i smaki przy pałacu w Krowiarkach [PROGRAM, BILETY ON-LINE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1783521950krowiarki-2-.jpg)

































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany