Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności6 czerwca 202515:49

Rodzinny Piknik z okazji Dnia Dziecka w Nędzy

Rodzinny Piknik z okazji Dnia Dziecka w Nędzy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Nędza:

Gminne Centrum Kultury w Nędzy zaprasza na pełen atrakcji Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 8 czerwca, na terenie GOSiR-u przy ul. Sportowej 10.

Gminne Centrum Kultury w Nędzy zaprasza serdecznie na Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w niedzielę, 8 czerwca, na terenie GOSiR-u przy ul. Sportowej 10 w Nędzy! Start: godzina 15:00. Pierwsza pięćdziesiątka dzieciaków na miejscu dostaje od nas talony na lody, burgery, watę cukrową lub inne dobroci!

W programie:

Od godziny 15:00 czeka na Was mnóstwo atrakcji: warsztaty kreatywne, konkursy i animacje dla dzieci, wielkie bańki mydlane, malowanie buziek, warkoczyki i brokatowe tatuaże, dmuchane zjeżdżalnie, mięciutkie alpaki, fotobudka, kącik malucha, zabawy strażackie z OSP Nędza i warsztaty ekologiczne.

Ponadto: strefa gastronomiczna z domowymi ciastami, kawą i zakręconymi ziemniaczkami od Gminnego Młodzieżowego Klubu Sportowego z Nędzy oraz przepyszne burgery, grill, lemoniady i szejki od Kery RestoBar. Nie zabraknie również lodów, waty cukrowej i popcornu.

O godzinie 17:00 odbędzie się familijny spektakl w wykonaniu Teatru MAŁE MI pt. „Sokrates w piaskownicy”, a na zakończenie zabawa w piana party!

Po prostu nie może Was zabraknąć!

Organizatorem Pikniku jest Gminne Centrum Kultury w Nędzy

Wsparcie: Gmina Nędza

Sponsor główny wydarzenia: GAZ-SYSTEM

Partnerzy: OSP Nędza, Gminna Biblioteka Publiczna w Nędzy, Gminny Młodzieżowy Klub Sportowy Nędza.

W razie niepogody impreza zostanie przeniesiona do hali sportowej.

Kilka słów o spektaklu:

SOKRATES W PIASKOWNICY to radosne, rozśpiewane widowisko zapraszające do zabawy i rozmowy na KAŻDY temat.
Lalkowi bohaterowie Sophia i Philo siedzą w piaskownicy, rozmawiając o Miłości, Złości, Odwadze i Strachu, Zabawie i Nudzie, Dzieciach i Dorosłych. Ich pytania skłaniają do rodzinnego filozofowania, zadawania kolejnych pytań, odpowiadania na nie, budzą ciekawość do świata i siebie.

Przedstawienie powstało na bazie scenariusza Sławy Tarkowskiej, którego podstawą były wywiady przeprowadzone z dziećmi z różnych środowisk i miejscowości w całej Polsce, w ramach Stypendium MKiDN 2019.

Muzyka: Katarzyna Jackowska-Enemuo i Antek Sojka

Scenografia: Katarzyna Samosiej

Spektakl dla dzieci od lat 2 do 102

www.gaz-system.pl

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności31 stycznia 202615:25

Wodnik Challenge. Zimowa próba charakteru nad wodą [FOTO]

Wodnik Challenge. Zimowa próba charakteru nad wodą [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kuźnia Raciborska:

Zimna aura i niska temperatura nie odstraszyły uczestników wydarzenia Wodnik Challenge, które odbyło się 31 stycznia 2026 roku na terenie ośrodka wodno-rekreacyjnego „Wodnik”. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, inicjatywa była kontynuacją poprzedniego morsowania i potwierdziła, że zimowe kąpiele cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

opr. red., fot. Kamil Kania, MOKSiR Kuźnia Raciborka/Artur Stelmaczonek
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 30.01.2026
29 stycznia 202621:33

Nasz Racibórz 30.01.2026

Nasz Racibórz 23.01.2026
22 stycznia 202619:18

Nasz Racibórz 23.01.2026

Nasz Racibórz 16.01.2026
15 stycznia 202616:52

Nasz Racibórz 16.01.2026

Nasz Racibórz 09.01.2026
8 stycznia 202619:26

Nasz Racibórz 09.01.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.