Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności27 marca 202516:31

Kosmiczne kwietniowe soboty w SOWA Racibórz

Kosmiczne kwietniowe soboty w SOWA Racibórz - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności w Raciborzu zaprasza dzieci na wyjątkowe, kreatywne warsztaty, które przeniosą uczestników w kosmiczną podróż pełną wiedzy, eksperymentów i dobrej zabawy.

Kwiecień w Strefie SOWA upłynie pod znakiem fascynacji wszechświatem. Miesiąc obfituje w astronomiczne rocznice, m.in. wyniesienie teleskopu Hubble’a na orbitę czy lot Sławosza Uznańskiego-Wiśniewskiego w kosmos, a także zjawiska takie jak rój meteorów Lirydów. To doskonała okazja, by rozbudzić w młodych uczestnikach ciekawość i zachwyt nad kosmiczną rzeczywistością.

Z tej okazji Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności w Raciborzu organizuje KREATYWNE SOBOTY – cykl trzech tematycznych warsztatów dla dzieci w wieku szkolnym. Zajęcia odbywać się będą w wybrane soboty miesiąca w godzinach od 11:00 do 12:30.

Harmonogram spotkań:

5 kwietnia – Rozszczep światło
12 kwietnia – Twoja galaktyka
26 kwietnia – Lecimy w kosmos

Koszt udziału w jednym spotkaniu to 12 zł od osoby. Obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem 798 386 894, mailowe: [email protected] lub bezpośrednio w placówce przy ul. Żorskiej 2. Liczba miejsc jest ograniczona.

Podczas zajęć wykonywane będą zdjęcia – uczestnictwo w warsztatach oznacza zgodę na publikację wizerunku.

Szczegóły oraz aktualności dostępne są na stronie internetowej i profilu Facebook SOWA Racibórz.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności8 listopada 202519:01

Powstawało w bólach, ale już jest! Lodowisko Piastor oficjalnie otwarte [FOTO i WIDEO]

Powstawało w bólach, ale już jest! Lodowisko Piastor oficjalnie otwarte [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
2
Racibórz:

Po latach oczekiwań, nieporozumień i prób blokowania inwestycji w poprzedniej kadencji samorządu, Racibórz wreszcie doczekał się nowoczesnego lodowiska. W piątek, 8 listopada, na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Zamkowej odbyło się oficjalne otwarcie Lodowiska Piastor – obiektu, który ma stać się jedną z głównych atrakcji rekreacyjnych miasta.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 07.11.2025
7 listopada 202510:08

Nasz Racibórz 07.11.2025

Nasz Racibórz 31.10.2025
30 października 202519:05

Nasz Racibórz 31.10.2025

Nasz Racibórz 24.10.2025
23 października 202521:20

Nasz Racibórz 24.10.2025

Nasz Racibórz 17.10.2025
16 października 202521:58

Nasz Racibórz 17.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.