Piękne w stylu eko z raciborską biblioteką

Z okazji Dnia Kobiet, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu zaprosiła w piątkowe popołudnie swoje czytelniczki na warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych, które poprowadziła Milena Maszewska z firmy EkoPrzystanek.
W trakcie tego spotkania uczestniczki miały możliwość poznania prostych a jednocześnie bardzo przyjemnych sposobów na to jak w domowym zaciszu stworzyć kosmetyki o prostym i naturalnym składzie, nieobciążające ani portfela ani planety. Panie stworzyły peeling do ciała, peeling do ust, perfumetkę roll-on oraz naturalną świecę sojową. Nie zabrakło wymiany doświadczeń między uczestniczkami, które jak się okazało już wcześniej próbowały swoich sił w tworzeniu kosmetyków do ciała i twarzy metodą DIY. Zadowolone Panie zapowiedziały, że część z tych kosmetyków umili im nadchodzący weekend!
Warsztaty zostały sfinansowane z budżetu Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Racibórz.














![Racibórz w 2026 roku spodziewa się ponad 22 mln zł ze sprzedaży mienia gminnego [LISTA OFERT] Racibórz w 2026 roku spodziewa się ponad 22 mln zł ze sprzedaży mienia gminnego [LISTA OFERT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1718734316-dsc1592-easy-resize-com-.jpg)















































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany