Strażacy pomogli załodze karetki

W środę, 5 lutego na terenie powiatu raciborskiego odnotowano dwa zdarzenia, w których zespół ratownictwa medycznego potrzebował pomocy strażaków.
Pierwsze z nich miało miejsce o godzinie 13.11 przy ulicy Opawskiej. Powiatowe Stanowisko Kierowania zostało powiadomione o konieczności udzielenia pomocy zespołowi ratownictwa medycznego. Do akcji zadysponowano jeden zastęp PSP. Strażackie działania po dojeździe na miejsce polegały na zniesieniu osoby niepełnosprawnej z mieszkania na drugim piętrze do karetki pogotowia.
Z kolei o godzinie 15.53 jeden zastęp OSP udał się także na ulicę Opawską celem udzielenia pomocy zespołowi ratownictwa medycznego. Tym razem działania strażaków polegały na wniesieniu pacjenta z karetki do mieszkania.


![Emeryci świętowali w restauracji Raciborska. Dla seniorów zaśpiewał finalista The Voice Kids [FOTO i WIDEO] Emeryci świętowali w restauracji Raciborska. Dla seniorów zaśpiewał finalista The Voice Kids [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761656995seniorzy-.jpg)
















































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany