Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności12 stycznia 202520:27

Karnawałowy pokaz talentów młodych tancerzy MDK-u

Karnawałowy pokaz talentów młodych tancerzy MDK-u - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Już po raz 17. odbyła się Karnawałowa Rewia Tańca organizowana przez Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu. Tym razem wydarzenie miało miejsce na scenie Raciborskiego Centrum Kultury, co było zmianą w stosunku do poprzednich edycji, które gościły w Arenie Rafako. Zadedykowano je babciom i dziadkom.

Na scenie zaprezentowali się wychowankowie MDK-u ze wszystkich grup tanecznych, zarówno tych specjalizujących się w tańcu nowoczesnym, jak i towarzyskim. Publiczność mogła podziwiać występy maluszków z grup taneczno-rytmicznych 3-4-latków, a także bardziej zaawansowanych zespołów takich jak Efekt, Iskierki, Small Ladies, czy Rewia. Nie zabrakło też energetycznych popisów dziecięcych grup tanecznych oraz Super Gigantów.

Pełne emocji choreografie, barwne kostiumy i entuzjazm młodych tancerzy zachwyciły zgromadzoną publiczność. Występy były nie tylko pokazem umiejętności, ale także dowodem zaangażowania i pasji, które na co dzień rozwijane są w Młodzieżowym Domu Kultury.

Rewia stała się tradycją i jednym z ważniejszych punktów karnawałowego kalendarza w Raciborzu, przyciągającym zarówno rodziny tancerzy, jak i miłośników tańca z całego miasta.

Autor: Jan Ptak, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności11 lutego 202510:57

Pobicie z użyciem noża przy Wojska Polskiego. Dwóch Gruzinów zatrzymanych

Pobicie z użyciem noża przy Wojska Polskiego. Dwóch Gruzinów zatrzymanych - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
2
Racibórz:

Raciborscy policjanci zatrzymali dwóch obywateli Gruzji, którzy pobili obywatela Ukrainy, a jeden z nich zranił go nożem. Pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia oraz spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im do 8 lat więzienia.

KPP Racibórz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności10 lutego 202512:01

Zacięta rywalizacja młodych piłkarzy w Krzanowicach [FOTO]

Zacięta rywalizacja młodych piłkarzy w Krzanowicach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Osiem zespołów wzięło udział w niedzielnym turnieju piłkarskim, którego stawką był Puchar Prezesa Amewi-Bruk. Była to już czwarta edycja tych zmagań, a organizatorem turnieju był LKS Krzyżanowice. Zawody rozegrano w hali sportowej w Krzanowicach i zgromadziły młodych piłkarzy z rocznika 2018 i młodszych.

red., fot. Karol Fieroch
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności10 lutego 202510:41

Pożar sadzy w kominie w Jankowicach [FOTO]

Pożar sadzy w kominie w Jankowicach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Niedzielna (09.02.) służba przyniosła strażakom dwa zdarzenia. Odnotowano je w Jankowicach i Raciborzu. Sprawdź szczegóły.

red., fot. Kamil Kania
Reklama
Aktualności10 lutego 202518:53

Kto będzie gościem biblioteki? Ty decydujesz!

Kto będzie gościem biblioteki? Ty decydujesz! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
Biblioteka Racibórz
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport10 lutego 202510:16

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Futsal, siatkówka i koszykówka, to dyscypliny, które w miniony weekend dostarczyły kibicom wielu sportowych emocji. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Aktualności11 lutego 202512:28

Karnawałowe brzmienia w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu

Karnawałowe brzmienia w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Raciborzu 10 lutego 2025 roku odbył się wyjątkowy koncert karnawałowy. Wypełniona po brzegi publiczność mogła usłyszeć zarówno przeboje muzyki klasycznej, jak i rozrywkowej.

fot. J. Ptak
Reklama
Aktualności11 lutego 202510:41

Zwisająca gałąź w Sławikowie. Otwarcie mieszkania przy Basztowej

Zwisająca gałąź w Sławikowie. Otwarcie mieszkania przy Basztowej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. poglądowe/arch. portalu
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 07.02.2025
6 lutego 202519:32

Nasz Racibórz 07.02.2025

Nasz Racibórz 31.01.2025
30 stycznia 202520:04

Nasz Racibórz 31.01.2025

Nasz Racibórz 24.01.2025
23 stycznia 202521:08

Nasz Racibórz 24.01.2025

Nasz Racibórz 17.01.2025
16 stycznia 202519:03

Nasz Racibórz 17.01.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.